13 ocakta ben terhis oldum. eve geldim e devlette halen "silah altına alınmıştır." yazıyor.(terhis olmuştur diye güncellenmesi gerek) kimisi 2 ay sürer sonra düzelir diyor? askerden dönerken elimde terhis ve izin belgesi vardı.duruyor da. işe girecek olsam halen güncel değil.
Burada tüm askerlik şubelerinin iletişim bilgileri mevcut. Nüfus kayıtlı olduğunuz il / ilçenin (eski nüfus cüzdanlarında yazıyor) askerlik şubesi, terhis evraklarınızın gittiği şubedir. Mesai saatleri içinde orayı arayıp bilgi alabilirsiniz.
Herşey olabilir. Geç gitmiş olabilir. Askerlik şubesinde memurun keyfini bekliyor olabilir. Veya askerlik şubeniz deprem bölgesinde ise malum aksaklıkların olması doğal.
eve geldim
e devlette halen "silah altına alınmıştır." yazıyor.(terhis olmuştur diye güncellenmesi gerek)
kimisi 2 ay sürer sonra düzelir diyor?
askerden dönerken elimde terhis ve izin belgesi vardı.duruyor da.
işe girecek olsam halen güncel değil.