Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Artık Google’da arama yaparken tek bir aramayla bir çok kavram hakkında veriye ulaşabileceksiniz

S Selenophile Konu Sahibi
3 yıl (557 mesaj)
 
 
Sık aralıklar ile kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek ve daha pratik bir arayüz sunabilmek için bünyesine pek çok yeni özellik ekleyen Google, şimdi de arama sonuçlarını daha detaylı hale getiren SEO özelliği Snippet‘i geliştiriyor. Bu yeni özellik sayesinde bir kavramı ararken, arama sonuçlarını başka bir kavramın arama sonuçlarıyla destekleyebileceksiniz.
 
 
Bu şu anlama geliyor; örneğin, kuvars ve granit taşlarını Google’da “Kuvars vs. Granit” şeklinde ararsanız arama motoru otomatik olarak iki kavramı sizin için görselleri ile birlikte maliyetlerine, avantajlarına, ağırlıklarına ve dayanıklılıklarına göre kıyaslayacak ve bu verileri sizinle paylaşacak. Yani her iki kavram hakkında aynı anda bilgi sahibi olabilecek, ikisi arasında rahatça kıyas yapabileceksiniz.
 
Google’ın yeni Snippet paneli şu an için yalnızca az sayıda kullanıcı tarafından kullanılabiliyor. Ancak yetkililer, yeni özelliğin yakın gelecekte tüm kullanıcılar tarafından kullanıma hazır olacağını belirtiyor. Ayrıca bu özelliği kullanabilen kullanıcılar şu an için yalnızca mobil cihazları üzerinden kullanabiliyorlar. Yani çok büyük ihtimalle diğer tüm kullanıcılar da bu hizmeti ilk olarak mobil cihazlar üzerinden kullanabilmeye başlayacaklar.

 Haberi Portalda Gör


P panriver
2 yıl (35 mesaj)
Özellikle SEO çalışması yapan işletmeler tarafından dikkate alınması gereken bir gelişme.Bu mesaja 2 cevap geldi.

B bariskacmaz1
2 yıl (35 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: panriver

Özellikle SEO çalışması yapan işletmeler tarafından dikkate alınması gereken bir gelişme.
aynen SEO çalışması yapanların işine yarayacak bir şey
H hasemrah
geçen yıl (3 mesaj)
Anlaşılıyor ki seo eğitimi önem arzediyor.

R rdegerlii
9 ay (5 mesaj)
SEO çalışması ile ilgili önemli bir gelişme gerçekten.

Y yenielanlar
6 ay (2 mesaj)
Evet, ben de Yeni Elanlar web sitem için yaptığım SEO çalışmasının önemli katkı sağladığını gördüm. Helal olsun Google kardeşimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenielanlar -- 25 Temmuz 2021; 23:51:02 >E ertemsinanlıgil
geçen ay (3 mesaj)
Biz sitemizde seo uygulaması yapıyoruz. Karel santral servisi işimizde etkili oldu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.