Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
85
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ARKADAŞLAR DOLANDIRILDIM

A alparslan46 Konu Sahibi
3 yıl (314 mesaj)
Arkadaşlar geçtiğimiz ağustos ayında 5380179214 Türkcell numarasına 720 tl dk. yüklenmiş. Bankaya itiraz ettim ama kabul etmediler banka ile aynı gün k.maraş adliyesine giderek şikayette bulundum.Bu gün aradığımda bana dosyanın yetkisizlikle İstanbul cumhuriyet başsavcılığına gittiğini söylediler. Bilen arkadaşlar varsa bundan sonra süreç nasıl işler acaba eğer olumsuz olacaksa bu numarayı arayıp iyice bir anasını avradını sülalesini kalaylamak istiyorum
K kuzgun_
3 yıl (1231 mesaj)
muhtemelen faturasız hattır (bir ara kullan at hatlar vardı ondan olabilir). veya düşük bir olasılık hat sahibi de durumdan habersizdir (kim 720'lik yükleme yapar ki).. harcama itiraz formu doldursaydnız keşke..
benimde başıma benzer bir durum gelmişti. sabah işe gitmek için evden çıktım saat 7:30 gibi telefona 3 msj geldi baktım, 3 tane ttnet fatura ödemesi kredi kartımdan yapılmış 430 tl. anında bankayı aradım durumu bildirdim.. harçama itirazında bulundum yaklaşık 4 ay sonra harcamayı benim yapmadığımdan para iadesi netleşti (para iadesini harcama itirazınızı yapınca hesabınıza yapıyorlar sonra inceleme bitince duruma göre para hesabınızda kalıyor ve ya kesiliyor)
üzerinden 1 yıl geçmiş biraz geç kalmamış mısınız ?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A alparslan46 Konu Sahibi
3 yıl (314 mesaj)
hocam yanlış anladın harcamanın yapıldığı günün ertsi harcama itirazında bulundum.Bana işlemin şifre ile gerçekleştiğini söyleyip reddettiler. Bende bana sms gelmediğini ispatlamak detaylı telefon faturamın örneği ile bankalar birliği hakem heyetine başvurdum. orasıda olumsuz cevap verdi. Şimdide yetkisizlikle dosya İstanbul a gitmiş.Bundan sonra ne olabilir
Bu mesajda bahsedilenler: @kuzgun_
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.