Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
6
Cevap
158
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Apple Store'da iPhone Değişimi Hk.

0 0x2124 Konu Sahibi
5 yıl (315 mesaj)
Selamlar, ufak bir sorum olucak iPhone 6 sahibiyim, ve telefonumun WiFi,GPS ve BT unu kullanamıyorum, kendim Izmir de calıstıgım Istanbula cok sık gidemiyorum, bu hafta Istanbul a gideceğim, Apple Store'a da uğrayayım diyorum telefonumu göstermek için fakat telefonumun yanımda hiç bir belgesi yok, sizce problem yaparlar mı?
C Candarby
5 yıl (458 mesaj)
Randevunuz var mı yok ise sabah 10 da orda olun durumunuzu anlatın en fazla 1 saat içinde size yardım edeceklerdir
Eğer garantiniz süresini geçirmediğinize eminseniz herhangi bir belgeye ihtiyacınız yok telefonunuzun seri numarasından işlem yapıyorlar< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


0 0x2124 Konu Sahibi
5 yıl (315 mesaj)
cok teşekkürler, peki rica etsek renk değişimi de yaparlar mı swap durumunda?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

X X-Slim
5 yıl (12216 mesaj)
Öyle bir şansınız yok< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @0x2124

V Victor Branco
5 yıl (2438 mesaj)
Randevusuz gelen adamlara artık bakmıyorlar. Önceden gün içerisinde boş saatlere yayıyorlardı. Şimdi randevusu olan adamı kimlik kontrolü ile işlem yapıyorlar. Randevusuz gidip, sonra bana işlem yapmadılar kaç bin TL'lik cihaz aldık diye burada başlık açma.

Öncelikle restore etmen lazım. Bu tarz sorunlarda önce bunu öneriyorlar. Restore sonrası düzelmezse donanımsaldır. Nasıl restore edileceğini aratarak bulabilirsin.

Son unsur, verdiğin cihaz neyse aynı renk, model ve gb olarak alırsın.
0 0x2124 Konu Sahibi
5 yıl (315 mesaj)
cihazımı restore ettim. ayrıca ilk mesajımda söylediğin gibi "kac bin tl lik cihaz aldım, bakacaklar" diye bit üslupla yazmadığımı tekrar okuyarak anlayabilirsin.

teşekkürler< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


0 0x2124 Konu Sahibi
5 yıl (315 mesaj)
tekrar selam, bugün zorlu apple dan telefonumun değişimini aldım, saat 10 da baslayan kosturmacam saat 12 gibi son buldu, gerçekten çok kalabalık ve bu kalabalığa rağmen yılmayan ve yüzlerinden gülümsemeyi eksik etmeyip ilgilenen genius ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. :)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.