Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
108
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Apple Pencil ile yapabilir miyim ?
U
2 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Arkadaşlar ben Apple pencilin birebir replika kalemini satın alacağım. Ama aklımda bir soru var bu kalemi aldığım zaman iPadde istediğim ekranda kalemi kullanabilir miyim ? İlla not alma tarzı bir uygulamamı açmam lazım . Mesela ben bu kalemi özellikle YouTube üzerinde kullanmak istiyorum hoca soru çözerken videoyu durdurup kalemle o soruyu çözebilir miyim bilenler cevap yazarsa mutlu olurum :)
İPad Air 4
Alacağım kalem Apple Pencil ile aynı özelliklere sahipS
2 yıl
Yarbay

Hangi kalemi alacaksınız? Apple Pencil'a benzeyen kalemlerin basınç hassasiyeti olmuyor, ama not almak için yeterli oluyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 2 Aralık 2020; 11:57:53 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
U
2 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Evet benim alacağım kaleminde basınç hassasiyeti yok benim için önemli değil zaten. Ama benim bilmek istediğim şey YouTube üzerinde çalışabilir miyim


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @SpesifikBrush
S
2 yıl
Yarbay

Youtube'un böyle bir özelliği yok. Ama ekran görüntüsü alıp düzenleme sayfasına gittiğinizde bunu yapabilirsiniz. Akıllı olmayan bir dokunmatik kalem ile bile yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpesifikBrush -- 3 Aralık 2020; 12:21:5 >

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Unstoppable..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.