Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
168
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Apple 2016 Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu
E
8 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Apple 2016 Tasarım Ödülleri sahiplerini buldu

Apple’ın her yıl WWDC konferansında en yaratıcı uygulamaları seçtiği ve mağazada özel bir yer ayırdığı tasarım ödülleri, bu yıl da sahiplerini buldu. Apple 2016 Tasarım Ödülleri’nde toplam 12 yapım yer alıyor. Yapımlar şöyle sıralanıyor:

 
Complete Anatomy - Görsel olarak zenginleştirilmiş 3 boyutlu anatomi uygulaması. Akıcı performans ve üst seviye görsel kalitesi ile ödül aldı.
 
Streaks – 6 adede kadar aktivitelerinizi gruplayarak takip etmesini sağladığınız uygulama, verimlilik ve Apple Watch entegrasyonu sayesinde ödül aldı.
 
Zova – Uzmanlar tarafından hazırlanan yüzlerce fitness planı barındıran uygulama, ilgi çekici ve akıcı videoları ile ödüle layık görüldü.
 
Frame.io – Henüz yeni olan uygulama, video projelerinde kişilerin bir biri ile sağlıklı bir şekilde sohbet edebilmesini sağlıyor. Geri dönüşlerin kolaylaştırılması ve Final Cut Pro X entegrasyonu, uygulamaya ödül getirdi.
 
Ulysses – Platformdaki en iyi metin editörlerinden birisi olarak görülen uygulama; kelime işaretleme, görsel ekleme, link ekleme, yorum ekleme, farklı formatlarda dışarıya aktarma gibi özellikler sunuyor. Çok fonksiyonlu menü çubuğu ve birden fazla cihaz desteği, uygulamaya ödül getirdi.
 
Auxy Music Creation – Basit ve kolay bir şekilde beste yapmanızı sağlayan uygulama, 3D Touch ile Swift altyapısı sayesinde ödül aldı.
 
djay Pro – Geniş bir şarkı kütüphanesi olan DJ masası uygulaması, pek çok önemli bileşeni bir araya getiriyor. Çoklu cihaz desteği ve Apple Watch entegrasyonu ile ödül aldı. Uygulama 2011 yılında da ödül almıştı.
 
INKS – Çarptığı noktaları canlı ve göze hoş gelen renklerle bezeyen pinball oyunu; doğallık, detaylardaki özen, yaratıcılık gibi unsurları ile ödül aldı.
 
Chameleon Run – Kendi renginizdeki kalaslara atlamak zorunda olduğunuz popüler sonsuz koşu oyunu, detaylara verdiği önem sayesinde ödül aldı.
 
Lara Croft GO – Bulmaca tarzında bir Tomb Raider macerası sunan oyun, atmosfer ve çoklu dokunmatik tecrübesi ile ödül aldı.
 
Linum – Başarılı bir bulmaca oyunu olan Linum, iOS tarafının önemli altyapılarını kullandığı ve etkileyici bir konsepti olduğu için öğrenci özel ödüül aldı.
 
Dividr – 3D Touch özelliğini temel alarak geliştirilen sonsuz koşu oyunu, bu özelliğinden ötürü öğrenci özel ödülüne layık görüldü. 
 

 Haberi Portalda Gör

X
8 yıl
Binbaşı

Apple'ın tasarım ödülü vermeside ayrı bir ironi...
A
8 yıl
Teğmen

Elma önce kendi tasarımını düzeltsin mesela ekran kasa oranını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atisaca283 -- 15 Haziran 2016; 21:06:41 >


K
8 yıl
Yarbay

önce kendilerini adam etsinler insanları sömürmesinler...
M
8 yıl
Yarbay

Hitman Sniper da bu listeye girebilir.
E
8 yıl
Er

Bazı Türk'ler Apple'ı tasarım bilmemekle suçlamış :)))) Türk ve tasarım kelimeleri Yanyana bile gelmemeli :) bazı saflar da apple bizi sömürüyor demiş. Ulan apple seni Ada'm etti be. Adamlar çalışıyor üretiyor bizler onları sömürüyoruz. Haddini bilBu mesaja 1 cevap geldi.
E
8 yıl
Yarbay

quote:

Orijinalden alıntı: emreonair

Bazı Türk'ler Apple'ı tasarım bilmemekle suçlamış :)))) Türk ve tasarım kelimeleri Yanyana bile gelmemeli :) bazı saflar da apple bizi sömürüyor demiş. Ulan apple seni Ada'm etti be. Adamlar çalışıyor üretiyor bizler onları sömürüyoruz. Haddini bil


Türklerin tasarım eleştirisi yapamayacağına dair bir birleşmiş milletler bildirisi falan mı var ?

Hani sıkıntıysa Bertone'de çalışan bir arkadaş var. Iphone ekran/kasa oranı hakkında o konuşsun, madem bize yasak.

Türk ve tasarım kelimeleri sizce neden yanyana gelmemeli. Biraz açar mısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 20 Haziran 2016; 21:40:39 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
8 yıl
Yarbay

kimlik bunalımı yaşayan bir kişiye benziyor çok da önemsememek lazım.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @eulogy
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.