Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
9194
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Anti-Em (Mide İlacı) Kullanırken bir daha düşünün.
V
12 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Geçen gün yolculuktan sonra mide bulantım artmıştı. Bir eczaneye gidip,durumu anlattıktan sonra bize bu ilacı verdiler.İlacı yuttuktan yaklaşık yarım saat sonra,acaip bir şekilde sanki uykudan uyanmış gibi oluyorsunuz ilk önce beyniniz uyuşuyor daha sonra bütün vücüdunuz.Sersemliyorsunuz ve sanki bir rüya görüyorsunuz ve ondan uyanıcakmışsınız gibi. Antiheparin yaklaşık 12 saat vücudunuzda kalıyor.İlaç vücudu susuz bırakarak kalp atışlarının yavaşlamasına bu da direk uyku moduna girmenize neden oluyor.Eğer uyumamakta ısrar ederseniz o halde çıldırmanız an meselesi olabilir.Mide bulantısını geçiriyor ama böyle işkence yaşamaktansa mide bulantısını tercih ederim.

Not:Dozu aşmadım.Eğer uyumucaksanız bu ilacı kullanırken bir daha düşünün.





< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vLkN! -- 5 Temmuz 2010; 14:13:23 >

F
12 yıl
Yüzbaşı

Miden bulandığında hemen ilacı düşünürsen böyle olur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
12 yıl
Yüzbaşı

iste byuzden
kotuye kullanımıdaoldugundan buı gıbı ılaclar kontrole tabı oldu
artık recetesız verılmemesı gerekıyor
bende dramamine kullanırdım yolculuklarda
gecen almak ıstedıgımde recetesız veremeyız dedıler
dr a yazdırıp alabıldım...

sızın bu yan etkı olarak gordugunuz seyı yasamak ıcın
(uyusturucu olarak kullanmak ıcın)
yuksek dozda alanlar oluyormus...



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.