Olasılık diyince aklıma dersanedeki "Tüm olasılık sorularının cevabı aslında 1/2'dir. Verilen ifade ya gerçekleşir ya da gerçekleşmez." diyen etütçü geldi. Bir daha etütlerine gitmedim kendisinin.
Olasılık diyince aklıma dersanedeki "Tüm olasılık sorularının cevabı aslında 1/2'dir. Verilen ifade ya gerçekleşir ya da gerçekleşmez." diyen etütçü geldi. Bir daha etütlerine gitmedim kendisinin.
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >