"ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu, mezunlarına uluslararası geçerliliği olan ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu lisans diploması vermektedir. ODTÜ Ankara Kampusu’nda düzenlenen ve tüm ODTÜ mezunlarının katıldığı törende sunulan ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu diploması, mezunların yurt içi ve yurt dışı iş piyasalarında ve akademik çevrelerde öncelikle tercih edilmesini sağlar." Kendi sitelerinden alıntıdır.
Şahsen ben olsam Türkiyede en son yıldız teknikte/hacettepe de okurum gerisine gitmek şahsen gereksiz. Bunlar olmuyorsa odtü kktc'ye giderdim 1-Kıbrısta okuduğunuz için ingilizceniz sağlam olacak 2-İngilizce bileceksiniz[sütcü imama göre kıyaslıyorum] 3-Hocalarınız iyi olacak
gerisi size kalmış bişey dersleri adam gibi öğrenir ingilizceyi iyi şekilde öğrenirseniz insan ilişkileriniz iyi ise yetenekli biriyseniz tercih edilirsiniz. Ve sonuçta ODTÜ mezunu oluyorsunuz
cahiller sürüsü toplanmış yine odtü ankarada okuduğum dönemden biliyorum muhabbetlerden,hocalar falan hep odtülü yine aynı odtü felsefesi ile eğitim veriyor hatta mezuniyet ankarada oluyor diplomada sorun olmuyor
cvsinde
odtü mezunu mu
odtü (kıbrıs) mezunu mu yazacak