arkadaşlar ps2 nin memory kart ı vs. si mevcuttur joystick olsun ps2 olsn hiçbir problemi yoktur fiyatı konuşup anlaşılır ama aklımda 100 tl var Ps3 durumu sıfırdan farksızdır toplam 15 tane anca oyun bitirdim oyunlarıda en fazla 2 günde bitirdim joystick olsun ps3 olsun hiçbir problemi yok ellerim kirliyken gamepad ı elime dahi almadım kılcal çizik parmak izi vs yoktur herşeyi tamdır garantisi birkaç ay kaldı cihaz 4.11 dir data code u 1c dir cobra ode ile kırdırılabilir.Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.
Üye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
Satıldı!: Forum üzerinden satıldı.
Ps3 durumu sıfırdan farksızdır toplam 15 tane anca oyun bitirdim oyunlarıda en fazla 2 günde bitirdim joystick olsun ps3 olsun hiçbir problemi yok ellerim kirliyken gamepad ı elime dahi almadım kılcal çizik parmak izi vs yoktur herşeyi tamdır garantisi birkaç ay kaldı cihaz 4.11 dir data code u 1c dir cobra ode ile kırdırılabilir.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kgn06 -- 2 Kasım 2013; 1:16:47 >