Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Amazon.com Yaşadığım Mağduriyet / Prime-Ekpress Teslimat Yalanı

B brnk Konu Sahibi
10 ay (3688 mesaj)
Nereye yazacağımı bilemedim buraya konu açıyorum arkadaşlar nasıl bir yol izlemeyelim sinirden ne yapacağımı bilmiyorum şu an. Özet geçmek gerekirse prime teslimat ürün satıcı amazon 6 adet stok falan var sipariş verdim ramden sonra baktım satıcı teknoraks olmuş ama yine de ekpress teslimat gözüküyor siparişte. Neyse Çarşamba günü özellikle sordum burda görebilirsiniz başka yerden alacaktım direkt aynı gün 5e kadar sipariş verirsem kargolayacak firmalar vardı. Acileyeti var bu hafta halletmem lazım en geç cumartesi. Çarşamba versem sipariş şu an elimdeydi yani. Arkadaş aşağıda gördüğünüz mesajı yazdı endişem olmasın falan diye.
< Resime gitmek için tıklayın >

Neyse şu an olaya geliyorum kargo bilgisi falan girilmedi tabii. Ben de tekrar yazdım sinirliyim birazda ama yine de sakin yazmaya çalışıyorum arkadaş onay almadan falan çat diye siparişimi iptal etti. Soru soruyorum hemen yatarsa iptal edeceğim, cumartesi kargoya verebilecek bir firmadan yine başka ram alacağım. Özellikle onu sormamım sebebi de kredi kartı kullanmıyorum, bir şey alacağım zaman nakit paramı atarım alırım. Şimdi kartımda para yok yeni ram alayım desem para atmaya çıkamıyorum bu saatte yasak çünkü. Pazartesiye kalacak paranın ne zaman yatacağı malum ben ne yapacağım şimdi Allah aşkına ben mi yanlış yapmışım arkadaşlar yoksa bunlar satıcıya ulaşıp kargo vs. teyit alamıyorlar mı yardımcı olmak için soramıyorlar mı kargo nerde vs. şimdi telde konuştum tekrar oluşturun sipariş diyorlar fiyat 670e çıktı ben alırken 612'ye aldım hatta başka satıcılarda 599'a vardı amazonda. aradaki farkı iade ederiz diyorlarda kartımda para yok siparişte veremiyorum. Haftaya ben olmayacaktım evde bunlar yüzünden ne yapacağımı bilemiyorum şimdi perşembeye kadar gelecekte başka yerden alacağımda. Prime üyesiyim bide çıktığından beri. hatta prime ile bundan 2 gün sonra monitor ve tvbox aldım onlar ulaştı elime şu an böyle mağdur oldum 1 haftamı yedi amazon resmen. Rahatlamak için yazmak istedim arkadaşlar amazon diyoruz güveniyorum diyecek bir şeyim yok.


< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >





< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnk -- 25 Aralık 2020; 21:22:32 >


T tnrylmz15
10 ay (122 mesaj)
işsizlikte son nokta.



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.