Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
3308
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Amasya’da Bedelli Askerlik Hakkında Her Şey!
D
5 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Selam dostlar. Bedelli askerlik görevimi Amasya’da tamamladım. Bildiğim, gördüğüm şeyleri sizlerle de paylaşmak istedim.

Videoyu izlemek için tıklayınız< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
5 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Bu mesaj silindi.
Zorlama hem var hem yok. Soruluyor yemin törenine katılmak istemeyen var mı diye. Katılmayacak olanlar 1 hafta boyunca mıntıka yapıyor. Diğer grup ise provalara devam ediyor. Yemin töreni günü de katılmayacaklar masa sandalye taşıyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
M
5 yıl
Yüzbaşı

quote:

Orijinalden alıntı: Deliverance s Outro

Zorlama hem var hem yok. Soruluyor yemin törenine katılmak istemeyen var mı diye. Katılmayacak olanlar 1 hafta boyunca mıntıka yapıyor. Diğer grup ise provalara devam ediyor. Yemin töreni günü de katılmayacaklar masa sandalye taşıyor.

Alıntıları Göster
Hocam selamlar,

Önceden böyle bir uygulama varmış ama artık yok. Ben Amasya'dan yeni geldim. 6000 bedelli yemin töreninde yer aldı. Yemekhanede sadece, terlik ve güneş izni olan arkadaşlar yemin etti. Geriye kalan herkes yemin törenine çıktı ve provalarda yer aldı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
D
5 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Zaman zaman değişiyor anladığım kadarıyla :) geçmiş olsun hocam.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @m_1907
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.