Zorlama hem var hem yok. Soruluyor yemin törenine katılmak istemeyen var mı diye. Katılmayacak olanlar 1 hafta boyunca mıntıka yapıyor. Diğer grup ise provalara devam ediyor. Yemin töreni günü de katılmayacaklar masa sandalye taşıyor.
Zorlama hem var hem yok. Soruluyor yemin törenine katılmak istemeyen var mı diye. Katılmayacak olanlar 1 hafta boyunca mıntıka yapıyor. Diğer grup ise provalara devam ediyor. Yemin töreni günü de katılmayacaklar masa sandalye taşıyor.
Alıntıları Göster
Hocam selamlar,
Önceden böyle bir uygulama varmış ama artık yok. Ben Amasya'dan yeni geldim. 6000 bedelli yemin töreninde yer aldı. Yemekhanede sadece, terlik ve güneş izni olan arkadaşlar yemin etti. Geriye kalan herkes yemin törenine çıktı ve provalarda yer aldı.
Videoyu izlemek için tıklayınız
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >