Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Altyapı Sorunu

Y yusuffsalih Konu Sahibi
2 ay (0 mesaj)
Merhaba arkadaşlar, dün itibarıyla TurkNet 35 Mbps paketine geçmiş bulunmaktayım. Ancak maximum 29 Mbps download alıyorum. Modem arayüzüne geldiğimde maximum 31 Mbps alacağım gözüküyor. Ancak bütün altyapı testlerinde altyapım 82 Mbps'ye kadar desteklediği yazıyor. Bügün de TurkNet'den bir müşteri hizmetlisi aradı kampanyanızı değiştirmek istiyor musunuz diye ben de 75 Mbps pakete geçtim. Bir sorun olur mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Kafam çok karıştı.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
M MrLostFeel
4 hafta (21 mesaj)
Bazen bendede olduğu gibi modemler yakın değerleri verir hocam egerki altyapınız TT ise size asla ama asla 82 vermezler veremezler yani şuan 72 mbps hız değerini paylaşırmısınız ? Yoksa bu üsteki 72 mbpsnin hızımı? Eğer öyleyse hocam türknete hız destek talebi açın (uygulaması üzerinden) önce kendileri bakar çözüm olmazsa TT ekipleri gelir ve kontrol eder iyi günler :)
A aysensS
3 hafta (63 mesaj)
bende aynı problemi yaşıyorumDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.