Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
36
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ALL IN ONE PC PROJEKSİYON SORUNU

S sokrates099 Konu Sahibi
4 yıl (287 mesaj)
Arkadaşlar merhaba.
Okulumuzda kullandığımız dell optiplex 7440 model all ın one bilgisayara 2. ekranı yada projeksiyonu yansıtamıyorum
Projeksiyonu başka bir laptopda denedim çalışıyor.

Bilgisayarın vga girişi bulunmadığından hdm dan vga çevirici kablo aldık ve onu da test ettim laptopta çalışıyor

Kabloda ve projeksiyonda kesin olarak sorun yok.
windows 10 işletim sistemi yüklü olan bu bilgisayarın projeksiyonu algılamama sebebi ne olabilir herhangi bir fikriniz varmı?

İyi günler.
Q qezeqenn
4 yıl (1 mesaj)
bende C560 All-in-One modeli lenovo marka pc var pc nin LCD ekranı çatladı oyüzden ekran görüntü vermiyor uzun bir zmndır hdm dönüştürü ile VGA monitörde kullanıyorum dün pc de sistem sıfırlama yapdım ayarlardan ekran artık gelmez oldu BİOS a da giremiyorum HDD sökdüm başka bir pcde ona format attım geri takdım ramleri çıkardım silgi ile silip geri takdım ama gene ekran gelmiyor bir arkadaşın tavsiyesi üzerine yani tavsiyesi şu oldu hdm kablo ile tv ye baglayıp vga ayarlarını yapmam gerektiğini söyledi sistem sıfırlandığı için ayarların silindiğini söyledi fakat hdm kablosu ile direk tv yede bagladım gene ekrana görüntü vermedi bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim
S sokrates099 Konu Sahibi
4 yıl (287 mesaj)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
konu güncelDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.