Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 kayıtlı üye
0
Cevap
21963
Tıklama
1
Öne Çıkarma
'Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış-Takas-Paylaşım' Bölümü Kuralları

N
Nétwork
6 yıl (5018 mesaj)
|| Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü Kuralları ||


1-) Forum Anlaşması* forum genelinde olduğu gibi 'Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü'nde de geçerlidir.

2-) Bu bölümde yalnızca çek/kupon satışı yapılabilir. Ürün satışları için İkinci El* bölümü tercih edilmelidir.

3-) Bölüm temasına aykırı açılan soru başlıkları yayından kaldırılacaktır.

4-) Konu başlıkları mümkün olduğu ölçüde konuda belirtilen ürün ve fiyatı hakkında bilgi verecek şekilde yazılmalıdır. Dikkat çekeceği düşünülerek başlığa ilgisiz kelimeler yazılmamalıdır. Ayrıca alım/satım işlemi tamamlandığı takdirde konu başlığına son durum hakkında bilgi eklemek sizlerin lehine olacaktır.

Örnek konu başlığı şablonu aşağıdaki şekilde olabilir;
SATIŞ - DH'de Geçerli %25 İndirim Çeki - 25 TL

Örnek satış sonrası şablonu aşağıdaki şekilde olabilir;
SATILDI - DH'de Geçerli %25 İndirim Çeki - 25 TL

5-) Referans kazanç amaçlı link ve link kısaltma servisi ile kısaltılmış linklerin konu/mesaj yoluyla paylaşılması yasaktır. Bu tip linkler içeren mesajlar/konular silinecek ve gerektiği takdirde uyarı puanı verilecektir.

6-) Satışı gerçekleştirilecek kuponların/çeklerin fiyatları belirtilmiş olmalıdır. Teklif almak amaçlı açık arttırma vb. ilan açılamaz.

7-) Yanıltıcı, konu içeriği ile uyumsuz başlık oluşturmak yasaktır.

8-) İçeriği boş konulara rastgele zamanlarda silmek suretiyle işlem yapılabilir.

9-) İlan içerisinde konuyu açan üye haricinde başka bir üyenin mesaj yazmak suretiyle ilan vermesi yasaktır. Bu tip mesajlar silinecek ve gerektiği takdirde uyarı puanı verilecektir.

10-) Satışı gerçekleştirilecek kuponların/çeklerin ilgili firmaların talebi doğrultusunda ilanlar haber vermeksizin yöneticiler tarafından silinebilir.

11-) Birden fazla çek/kupon satışı söz konusu olacaksa tek bir konu altında toplanabilir. Her çek/kupon için ayrı ayrı başlık açılması durumunda 24 saat kuralı devreye girecektir. 'Alınık' ve 'Satılık' alt forumlarında 24 saat içerisinde her bir bölüme 1'er olmak üzere 2 konu/ilan açılabilir ve güncellenebilir.

12-) Konu içerisinde özellikle fiyat hususunda; tartışma çıkartmaya yönelik, kışkırtıcı, rencide edici, hakaretvari mesajlar yasaktır, kaçınılmalıdır.

13-) Sıcak Fırsatlar* bölümünde açılmış olan çek/kupon içerikli konular zamanla konunun akışına göre yöneticiler tarafından 'Alışveriş-Hediye Çeki-Kuponu Satış - Takas - Paylaşım Bölümü'ne taşınabilir.

14-) Bölümde Netflix, Spotify vb. uygulamaların deneme hesaplarıyla yapılan satışlar yasaktır. Tespit edilmesi halinde mesajlar/konular silinecek ve gerektiği takdirde uyarı puanı/uzaklaştırma verilecektir.


Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
    Bu başlık altında yer alan tüm ilanlar; 1 İlana Git 01 Ocak 0001 12:00
1
1Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 0 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 0 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satıldı

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Öne Çıkar 0 oy