Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
20
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Aksiyon Macera Platform Oyunu Unruly Heroes PS4, Xbox One, Pc ve Switch için Duyuruldu

B Boltux Konu Sahibi
4 yıl (162 mesaj)

 
      E3 2017 büyük firmaların ve AAA oyunların duyurularıyla daha çok konuşulsa da, arada küçük çaplı bağımsız firmaların oyunları da fuarda kendine yer buldu. Bu firmaların oyunları az konuşulsa da, haberimizdeki oyun etkileyici grafikleriyle dikkat çekti.
 
      Magic Design Studios tarafından geliştirilen oyun hakkında çok fazla bir detaya sahip olmasak da, dört kişiye kadar eşli oyunu desteklediğini ve Player vs. Player modlarına sahip olacağını biliyoruz.  Oyunun Monkey King (Journey to the West isimli romandan esinlenerek yapılmış film) isimli ünlü Çin filminden esinlendiği de söyleniyor.
 
      2018'in başlarında PC, Xbox One, Ps4 ve Switch için çıkacağı açıklanan oyunun, platform oyunlarını sevenler için etkileyici gözüken fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. 

D Dhalsim
4 yıl (453 mesaj)
Rayman'e çok benziyor karakter yapısı, çizimler. Şahane olmasa da gideri var
B BSC Misafiri
4 yıl (171185 mesaj)
AAA oyunların 266 tlye kadar çıktığı ?u dönemde ?öyle daha fazla platform oyunu görsek ne güzel olur ucuz ama kaliteliDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.