Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Akinsoft benzeri ürün var mı ?

E elLbufFer Konu Sahibi
3 yıl (1392 mesaj)
İyi forumlar arkadaşlar , 4 şubemizde yıllardır akinsoft kullanıyor . Artık isteklerimize maalesef cevap verilmiyor .
Olması gereken ozellikleri tek tek siralayamayagim akinsoft da olmayan özelliği ise , şimdi 4 farklı dukkanimda ürünler hemen hemen aynı ,fiyat değişimi olduğu zaman ayrı ayrı elle değiştirmek zorunda kalıyorum . Benim istediğim şu bı server olsun internet olduğu zaman fiyatlar guncellensin ki aksi durum olmadığı sürece 4 dükkanda da internet kesin oluyor , internet olmadığı durumda ise en son fiyatlar geçerli olsun . Ürün özellikleri girebileceğini 4-5 farklı bilgi yeri olsun . Tüm geçilen listeye istediğim iskontoyu yapabilsin ( hesap makinesine gerek duymadan ) .< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Z Zeki AKKOÇ
2 ay (8 mesaj)
Babamız uzun süredir işletmesi için Bilsoft kullanıyor. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadı. Tamamen ücretsiz bir program. Bir sorununuz olduğunda maille ücretsiz bir şekilde iletişime geçip yardım alabiliyorsunuz. Sadece canlı teknik destek isterseniz belirli bir ücret veriyorsunuz. Arada kendi içlerinde güncelleme sıkıntısı oluyor ama onu da hızlıca hallediyorlar. Bir bakmanızı tavsiye ederim.
Bu mesajda bahsedilenler: @suatdnmz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.