Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
1346
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Agar.io zafer2 Türk özel serveri
S
7 yıl
Er
Konu Sahibi

< Resime gitmek için tıklayın >
merhaba arkadaşlar zafer2.com adresinin kurucusuyum.
agar.io işine 3 yıl oldu gireli oyun bitmek üzere benim aklıma donanımhaber yeni geliyor yoğun işlerden olsa gerek:D
aslında forumda gezinirken aklıma geldi acaba burada bir konum varmıydı die malesef çok geç kalmışım konu açmaya genede bir konum olsun bir emegimiz olsun diye dşündüm.

zafer2 agario oyunum 9 serverden oluşmakta. ilk ve 2 ci odamız genellikle full dolu oluyor diger odalar zorluklarına göre derecelenmiş oyun odalarıdır. oyunumda 400 skin resmi barınmakta. sunucu ovh sunucularında barımakta sıfır lag bir oyundur.
oyunda her 1 saatte sabitlenen krallık sistemi vermektedir bu sistem her saat başı sıfırlanır sıfırlandıgında en son odada kim lider ise 1 saat boyunca lider konumunda kalmaktadır. oyunumuzda sohbet sistemi açıktır çogu küfür kelimeler yasaklı durumdadır.

oyun içerisinde btonla resim cekerek sosyal medya üzerinde oyunu arkadaşlarınızla paylaşa bilirsiniz lider oldugunzuda örnegin liderlik konumunu hem resim cekerek görsel olarak paylaşılabilinir.
< Resime gitmek için tıklayın >


oyun sitemhttp://agario.zafer2.comA
11 ay
Er

oyuna giremiyorum sunucuya bağlanıyor deyip girmiyor yardımcı olursanız sevinirimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.