Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Adobe Premier Pro 2020 Gpu Nvidia Encoder Render Problem Çözümü

S SVSTRGMR Konu Sahibi
2 ay (7210 mesaj)
Adobe Premier Pro 2020 Gpu Nvidia Encoder Render Problem Çözümü
4K 60fps 100mb/sn bitrate gibi yüksek kaliteli videolar renderlarken hardware sorunu alıp (donanım kodlaması yerine yazılım kodlaması) software media export yaptığı için sorun yaşıyordum. Yani gpu asla encode yapmıyordu. Çözüm olarak video encode işini; önce Adobe Premier Pro'da editleyip kaydedip sonra render işini ise Adobe Media Encoder 2020'de yaparak buldum. Diğer türlü media export işini yani render'ı Adobe Premier Pro 2020'de asla 40 Mbps üzerinde yapamadım. Bu da benim istediğim görüntü kalitesini vermedi. Böylece render işini cpu ve gpu verimli şekilde paylaşmış oldu. Benim gibi aynı sorunu yaşayıp çözümü bulamayan acemiler için paylaşmak istedim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SVSTRGMR -- 6 Ekim 2020; 11:49:49 >


S Slayer_
2 ay (2889 mesaj)
Hocam çalışmayı yapıp direk render alamıyorum bende 2020 de... Şöyle bir çözüm ürettim, çalışmayı kaydedip çıkıyorum başka boş bir çalışma açıp içine atıyorum orijinal çalışmayı bu şekilde sorunsuz alıyorum render.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SVSTRGMR Konu Sahibi
2 ay (7210 mesaj)
Bunu deneyeyim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Slayer_
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.