Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Acentasız Work and Travel Yapmak

A alicanhuseyin Konu Sahibi
5 ay (1 mesaj)
Herkese selam. Odtü'de 2. sınıfım. 2022 yazında work and travel a gitmeyi düşünüyorum ancak ücretleri araştırdığımda paranın büyük bir çoğunu acentelerin aldığını fark ettim. Acentelerin yaptıkları sadece iş bulup kalacak yer ayarlamaksa çok fazla para talep etmiyorlar mı? İlk defa Amerika'ya gideceğim gitmeden önce internetten işi ve kalacak yeri ayarlamanın bir yolu yok mudur? Acentesiz WAT'a gidilebilir mi? Diğer sorumsa dün akademik takvimler belli oldu en erken gidebileceğim tarih temmuzun ortaları ancak aynı şekilde ekim ortası da gelebilirim yaklaşık 3 ay düşünüyorum ancak çoğu kişi mayıs haziranda iş tükeniyor gibi şeyler dedi. Deneyimli hocamlar ne düşünüyor?(İngilizcem fena sayılmaz)
R RichardB
geçen ay (627 mesaj)
bu yorumun" Acentelerin yaptıkları sadece iş bulup kalacak yer ayarlamaksa çok fazla para talep etmiyorlar mı?" yanlis , zaten butun olay is bulup kalacak yer ayarlamakta
sen acentesiz gidebilsen super olur tabi ama zor,

acenta veya kendin, mutlaka git ,
N Northrop Grumman
geçen ay (45 mesaj)
acentasız yapamazsın. böyle bir şey resmi olarak mümkün değil. @RichardB
Bu mesajda bahsedilenler: @RichardB
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.