Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
9
Cevap
480
Tıklama
0
Öne Çıkarma
+7 Rogue Chitinler

F Freeedy99 Konu Sahibi
16 yıl (100 mesaj)
+7 Rogue Chitinler
Birgün ben Rogue Chitin +7dex 2 tane pauldron ve pads olarak satıldığını gördüm.Hemen adamı Friende aldım satmamasını söyledim alcam dedim adamda bozdu ben gittim abyss e kastımsattımkaptım chitinleri sonra giyecektim olmadı giyemedim... sonra gittim kastım biraz %90dı %100 yaptım bag oldu ben çıktım girdim girdiğimde chitinler yok aaaaaaaaaaaağlayıp durdum.Peki bir soru [(Chitinler sizce dupe miydi?)]
T tornados
16 yıl (144 mesaj)
mm.. sanırım bug a kurban gitmissin .. aslında dupe olayı cok nadir de olsa var. ama tahminen itemlerin geri gelir.gecmis olsun..


Bu mesaja 2 cevap geldi.

S SeRGaT
16 yıl (444 mesaj)
Ağlamaya devam et. Çünkü Roll Back yemişsin. Biz neler kaybettik bu Salak Bug yüzünden. Üzüleceksin ama kusura bakma. İtemlerin geri gelmeyecek.
İ iCb4uC
16 yıl (1818 mesaj)
server bazen 5dk geri alınır sendede bu olmuş olmalı sattığın abyss lere bak onlarda duruyordur


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S SeRGaT
16 yıl (444 mesaj)
Ben Server'ın 5 dakka geri alındığını daha hiç görmedim. Ama olabilir tabi. Benim düşüncem bu arkadaş Gate'den geçerken dc olmuş. Ve sadece onun Char'ı asılı kaldığı için son savelenen noktaya geri atmış. Roll back yani. Millet böyle dupe yapıyor. Ama sana tam tersi olmuş, item geleceğine itemlerin silinmiş. Yapabileceğin birşey yok. Abysse git tekrar kas. Abyss Gemlerin duruyordur zaten büyük ihtimalle.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M melihcelik
16 yıl (899 mesaj)
Yalnız Roll back olsa parasıda geri gelir.Bunu da hesaba katın....Muhtemelen bende olan olmuş.Evet dupe diye silinmiş eğer paran geri gelmediyse.Lakin benim dün +7 shardım silindi.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

G gökhan_61
16 yıl (88 mesaj)
roll back olması ımkansız yoksa herkezde olurdu tek ona ozel bı roll back yapmadılarsa su server gerı alınma olayı bence bende bende rasladım 1 kac kere gecmıs olsun sana abys yolları
A anaksimenes35
7 yıl (2459 mesaj)
düpe olabilir< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

I Ironim
7 yıl (3391 mesaj)
2005 konusunu niye hortlatıyon


Bu mesaja 1 cevap geldi.

C Chebu
7 yıl (414 mesaj)
Nostalji zamanı galiba durmadan eski konular uplanıyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.