Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
68cm derinlik için öneri ?

B burcink Konu Sahibi
2 yıl (5099 mesaj)
Arkadaşlar merhaba,

2 yıl önce evlendim ama durumlardan dolayı idareten bekar evinde kaldık. çok şükür bu ay evimizi aldık. eşyalar konusunda bir sorunumuz var. dolap için ayrılan boşluk 194(Y)x100(G)*68(D) şeklinde.
Sizin de anladığınız üzere derinlik 68 santim. ve beyaz eşyayı ödeme kolaylığı açısından (Bayi elden taksitle (tanıdık olması sebebi ile)) Bosch almamız gerekiyor. beğendiğimiz model kgn86ai42n idi ama farkettik ki 84cm genişlik görünüyor. bu da yaklaşık 14cm dışarıda kalmasına sebep oluyor.

Tavsiyeleriniz nelerdir. Bosch ya da sadece dolap için farklı marka mı ?

Saygılarımla
S shopsiemens
2 yıl (2064 mesaj)
Merhabalar,

Beğendiğiniz modelin kulp dahil derinliği 84 cm kulp 4 cm bu şekilde bakarsanız 10 cm gövde dışarıda duracak.
Tanıdığınızsa gidin tekrar dükkana direkt kendiniz de ölçün kafanız rahat etsin. Söylediğim ölçüyü teyit etmiş olursunuz.
Açıkcası ev kendinizinse de hiçbir tezgah 80 90 cm derinlikte yapılmaz bu yüzden hemen hemen her evde buzdolabı tezgahtan dışarıda çıkar. Siz derinliği 70 cm olsun göze hoş dursun derseniz de model bulursuunz ama bu seçtiğiniz dolabın hacmini unutmanız lazım onun için bence seçim güzel
Saygılar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.