Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
2
Cevap
171
Tıklama
0
Öne Çıkarma
5 dk Zaman devresi yardım

E evwt Konu Sahibi
7 yıl (94 mesaj)
Bir projemiz için Zaman devresine ihityacımız var.Şöyleki
Anahtarı kapattığımızda veya Butona Bastığımızda. dinamo çalışacak 5dk(sabit değil ama en az 3 dk olmalı) çalıştıktan sonra Herhangi bir müdahale olmadan Dinamo duracak.Biz Anahtarı tekrar Açıp kapattığımızda Tekrar çalışıp yine Belilenen sürede Duracak.Birde Sistemin 3v (2adet kalem pil) ile çalışması gerekiyor.Yardımcı olabilecek arkadaşlar teşekkürler
S stresstest
7 yıl (419 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: evwt

Bir projemiz için Zaman devresine ihityacımız var.Şöyleki
Anahtarı kapattığımızda veya Butona Bastığımızda. dinamo çalışacak 5dk(sabit değil ama en az 3 dk olmalı) çalıştıktan sonra Herhangi bir müdahale olmadan Dinamo duracak.Biz Anahtarı tekrar Açıp kapattığımızda Tekrar çalışıp yine Belilenen sürede Duracak.Birde Sistemin 3v (2adet kalem pil) ile çalışması gerekiyor.Yardımcı olabilecek arkadaşlar teşekkürlermerdiven otomatiği sanıyorum 12v civarında bir gerilim ile çalışıyor.devreyi kendi isteklerinize göre düzenlersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stresstest -- 26 Mayıs 2014; 13:51:20 >


Bu mesajda bahsedilenler: @evwt

E evwt Konu Sahibi
7 yıl (94 mesaj)
mantık merdiven otomatiğle aynı ancak 3v ile çalışması ve taşınabilir olmasını istiyoruz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.