6 gece 2 çocuk 2 yetişkin 5 Ağustos 11 Ağustos uçak bileti dahil 76 700 çıkıyor 2 güne kararımı verip gidicem gibi önerileriniz çok yerinde oluyor teşekkürler hava alanı yakınlığıyla da ilgi çekiyor ve üst segment otellerin komşusu 😀😅 adora resort |
Rica ederim hocam ne demek.Faydası oluyorsa memnun olurum. Aslında şu ETS tekelinden kurtulsak fiyatlar da düşecek otomatik olarak,bu tekelleşme hiç iyi değil,ne kadar rekabet artarsa tüketici o kadar kazançlı çıkar. |
Merhaba arkadaşlar İlk defa aile olarak tatile gitmeyi düşünüyoruz.3 gece 2 yetişkin 1 12yaş çocuk yarım pansiyon veya tam pansiyon olarak tekirdağda hangi otele gidebilirim en iyisi hangisidir veya fp olarak.Otellere baktım biraz ramada,yat,dess var gidenler oldumu tekirdağa. Bütce 30-35k Açık büfe kahvaltı,yemek çeşitliliği iyi olan bir yer bakıyoruz. |
Port nature ye baksanız çocuktan para almıyorlar belki uyguna gelebilir |
Arkadaşlar selamlar. Sizden bir rica da bulunacaktır. İzmir Antalya Belek tatil yolculuğu yapacağım. Fakat yolda arada bir gece konaklama yapmayı düşünüyorum. Köyceğiz ile Fethiye arasında 1 gece konaklamak için tavsiyesi olan var mıdır? 10 yaş erkek çocuk var. Uygun fiyatlı ve temiz bir tesis önerisi verebilecek arkadaşlar Bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Teşekkürler şimdiden |
Arkadaşlar kapadokyada otel önerisi olan varmıdır acep? 2 gece konaklama için. Çocuk merak ediyor. 15 temmuz haftası gidelim diyorum. Sabah balonları izleyebileceğimiz bi yer aranıyorum. |
Merhabalar arkadaşlar. Selectum otelleri hakkında bilgiye sahip olan arkadaşım var mı.. Selectum belek otelini almak istiyorum, ekonomik oda seçeneği var tam bilmemekle birlikte bu oda seçeneğinden almak istiyorum ama çok da tatil, otel konularında bilgi sahibi değilim. Bilgi verebilecek birileri varsa şimdiden tşk ederim |
Ramazan bayramında gittim İzmir-Belek navigasyon salihli alaşehir vs o güzergahtan götürdü daha kısa diye. Dönerken denizli-aydın üzeri döndüm. Kesinlikle aydın denizli o güzergahtan gidin. Muğla merkezde uygulama oteli var. Ucuz, iş görür. |
Amacınız yatmaksa köyceğizi tercih edin Fethiyeden daha uygun olur. Köyceğizde Lotus apart temiz ve merkezidir. Sizin yerinizde olsam ve iztuzu plajını deneyimlemediyseniz tekne turları marmaristen olanlara göre daha uygun ve az yorucu oluyor. 1 gün erken çıkıp sabah 10 da tura katılıp gecesini dinlendikten sonra yola devam edebilirsiniz. Apartın sahibi tur konusunda da yardımcı olur. Göl kenarında serpme kahvaltıda apart fiyatına dahildi. Apartı işleten bey emekli öğretmendi diye hatırlıyorum. Köyceğizde konaklarsanız yemek anlamında da özelden yazarım. |
Arkadaşlar ağustos ayı için 4 gece 5 gün 2 yetişkin 1 çocuk(3yaşında) 50 k ya kadar tavsiye bakıyorum. Bayadır otel tatili yapmıyorum en son barut lara ya gitmiştim o tadilata girmiş mürhiş olmuş ama bütçeyi çok aşıyor şu an. Tarih farketmez bu arada |
Hocam selamlar, Bana özelden attığınız mesaja sistem hata verdiği için dönemedim.Fethiye ve Antalya özellikle istemişsiniz,özelden yazıp atamadığım mesajı buradan paylaşmaya çalışayım. Merhabalar hocam, Fethiye için Jiva Beach'i öneririm mutlaka fiyat 51.3k ama kesinlikle değer.Bir de Fethiye'ye çok yakın 60km mesafede Tui Blue Sarıgerme Park var ki benim favori otellerimden biridir (51.936₺) Antalya için ise eğer bütçenizi 52k yapabilirseniz Sherwood Lara var her zaman bu baremde çıkmıyor şu anda indirim var ekstaradan.Eğer 50k altı olsun derseniz de *Akka Alinda *Sunrise Resort *Kaya Belek |
Hocam kokteyl olarak şunları önerebilirim: Margarita Cosmopolitan Pina colada Mojito Negroni Aperal spritz |
Renktaş şöyle söyleyeyim.. Sofa yatak dedikleri çekyat gibi bir şey oluyor. Yani koltuktan bozma yatak:) Dolayısıyla biraz konforsuz maalesef![]() |
Şenay hanım 2 çocuk olursa 39.5k 🤦♂️ ![]() |
Hocam bizim ufaklik hastalandi. O nedenle yarin girecegiz. Benim de icim daraldi ve kafam karisti Ruslari okurken :) Bazilari sanki tatili bedavaya getirmek icin calisiyor gibiler. |
Fotoğraflardakilerle alakası yok o zaman. Ne saçma iş yahu? |
Çok geçmiş olsun. Evet bazı aksaklıklar olsa da, bana da bazılarının bir avantaj elde etme amaçları var gibi geliyor. Zaten ilginç bir şekilde sanırım 5-6 kadın aynı şeyleri yazıp duruyor. Kadın koridordaki kablo kanalının alçı sıvasından rahatsız olmuş, peyzajda yürüme yoluna çamur bulaşmış, fotoğraflarını çekmiş yahu :) |
Biraz geç oldu ama The Norm Door'a tecrübelerimi paylaşmak isterim :) Öncelikle tam çocuk dostu bir oteldi bana göre, aquapark'ı zaten sadece çocuklar için yapmışlar, yetişkin için yoktu. kids club var çok ilgililer ve her yaşa hitap edecek etkinlik/materyal mevcuttu. çocuk 4 yaşından büyükse ebeveyn olmadan bakım yapabiliyorlar. Bayram öncesi gittiğim için otel çok sakindi, bayramda full kapasite hizmet vereceklerini söylemişlerdi. Boş haliyle sorun yaşamadım, sıra falan yoktu hiçbir yerde. Denizi, havuzu her şeyi çok iyiydi. İskelelerde beach bar olsa daha iyi olurdu ama bunu da şöyle çözmüşler, yanınızda sürekli dolanan garson arkadaşlar var siparişlerinizi alıp şezlongunuza kadar getiriyorlar. Aynı sistem havuz başlarında da vardı. Beachbar harici tüm bar ve yemek kısımlarında biralar şişeliydi. Sabah kahvaltılarında sıkma portakal suyu ücretsiz Oteli ben çok beğendim açıkçası seneye bu fiyatlara olmayacaktır... |
ayağımın tozuyla bu konuyu açıklayayım, biz ets den bungalow aile odası almıştık, aynı tereddüt bizim içinde geçerliydi. toplam iki oda veriyorlar size ve arada bir kapı var o kapıyla odalar arası geçiş yapabiliyorsunuz. iki odanın da ayrı girişi mevcut. sofa derken bizde korkmuştuk ama çift kişilik yatak vardı odalarda.. ayrıyeten sofalarda mevcut iki odada. çok kullanışlı değil ama kalabalık aileler için idare eder diyorum.. |
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesajda bahsedilenler: @erdfb_1907