Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2021 LG QNED(MiniLed) Ana Konu

B BVBLİFE Konu Sahibi
6 ay (1135 mesaj)
LG, CES 2021 Etkinliklerinde 'QNED' İsimli MiniLED Televizyonlarını Duyuracak..
< Resime gitmek için tıklayın >
LG'ye göre miniLED teknolojisi, LCD ekranlar için büyük bir ilerleme sağlayacak. Bu teknolojinin özel bir karartma sistemine sahip olduğunu ifade eden LG yetkilileri, farklı bölgelerde bağımsız olarak kontrol edilebilen bu sistem sayesinde siyah renk doğruluğu ve kontrast oranının en iyi şekilde ayarlanabileceğini söylüyor. Üstelik bu teknolojide kullanılan LED sayısının artması, televizyonun kontrast oranını da geleneksel modellere kıyaslar ciddi anlamda artırıyor

< Resime gitmek için tıklayın >
LG, yeni akıllı televizyonlarına QNED ismini vereceğini söylüyor. Q harfi, yeni nesil ekranlarda kullanılacak olan kuantum nokta renkleri temsil ederken, N harfi ise çok büyük bir ihtimalle şirketin NanoCell isimli markasını temsil ediyor. Şirket, önümüzdeki yıl içinde düzenleyeceği etkinliklerle miniLED teknolojili televizyonlar, tüm detaylarıyla ortaya çıkmış olacak. Ayrıca bu televizyonların fiyat baremi de 2021 yılı içinde ortaya çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BVBLİFE -- 29 Aralık 2020; 17:31:26 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.