Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2011 İbiza 1.2 tsi dsg SC

S serty23 Konu Sahibi
2 yıl (5279 mesaj)
Arkadaşlar aracı yeni aldım yaklaşık 15 gündür kullanmaktayım , daha önceki aracım 2007 golf tü , birinci sıkıntı direksiyon aşırı hafif nerdeyse şeffaf yolun şekline göre hareket ediyor engebeli bir yolda direksyonu bıraktım kendi kendine dönüyor 120 KM gibi hızlarda düz yolda bir şey yok ama beni güvende hissettrecek kadar sertleşmiyor.. Belki böyledir bilemedim ..


İkinci sıkıntım ise rölantide motorun dizel gibi çalışması özellikle ışıklarda dururken ford transit gibi bir ses gelmekte motordan , rölanti 600 de durmakta gaza dokununca bu ses gitmekte sanırım rölantisini 800 e çekersek sorun ortadan kalkacak bir ustaya göstereceğim ..


Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...
S serty23 Konu Sahibi
2 yıl (5279 mesaj)
100 kişi okumuş kimse bir şey yazmamış ama ben bilgi olsun diye aktarayım , sesin kaynağı zincirmiş onun değişmesi gerekiyormuş , direksyon sıkıntısı için rot balanscı arkadaşa aracı gösterdim bir sıkıntı olmadığını söyledi ama ben hala direskyon hafifliğinden şikayetçiyim adeta direksyon bisiklet direskyonu gibi çakıl taşına dokunsa lastik hissediyorum...
Y Yılan Serdar
2 yıl (1038 mesaj)
Hocam sesi bilemeyeceğim ama direksiyon konusunda ben de seat ibiza kullandım o da yumuşaktı çok rahatsız etti beni. Aracım Alfa Romeo Giulietta ve direksiyonu çok sert ve tepkileri muazzam ondan sonra ibizaya binince oyuncak gibi geldi.

Belki genel olarak böyledir direksiyonu< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.