Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
1265
Tıklama
0
Öne Çıkarma
2000 TL'ye Kadar Yazıcı Tavsiyesi
I
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar.
Avukatlık ofisinde kullanılacak (Sürekli çıktı alınmıyor) bir yazıcı arıyorum. Öneride bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

-Siyah beyaz
-Fotokopi
-Tarayıcı
-Wifi
-Lazer (tanklı da olabilir ama lazer tercihim)
-Ucuz dolum.O
3 yıl
Yüzbaşı

https://www.vatanbilgisayar.com/xerox-workcentre-3025v-ni-fotokopi-tarayici-fakswi-fi-laser-yazici.html
Bu Yazııcıyı alabilirsiniz. 70 TL CİVARINA YAZILIM YÜKLETİP ÇİPSİZ OLARAK DOLABİLİR HALA GELİR. BUNUN DIŞINDA ŞUAN HP 137FNW HP 107W HP 135W XEROX B205 XEROX B215 GİBİ YAZICILARI ALDIĞINIZ DA BU YAZICILARA UZAK BAĞLANTI İLE YAZILIM YÜKLENMEMEKTEDİR. Anakart üzerinden işlem yapılması lazım. Fakat tavsiye ettiğime uzak bağlantı ile yazılım yüklenerek çipsiz çalışır. İçindeki toneri dolum yaptırabilir ve ucuz bir muadil toner alabilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
I
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Peki bu yazılım garantiyi bozar mı?
Ve diyelim yakında yazılım attırabileceğimiz birileri var o zaman diğer saydınız modelleri almak daha mantıklı mı olur(daha iyilerdir vs) yoksa anakarta zarar verme durumu vs olduğundan en iyisi bu uzaktan erişimle yazılım atılan mı olur?< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @orhanc3lik
O
3 yıl
Yüzbaşı

anakart zararı olmaz biz bu işlemleri sürekli yapıyoruz. anakart üzerinden yapılan işlemlerin fiyatları daha fazla. usbden atılan yazılım garanti durumu olduğunda eski haline çevrile bilir. Ama anakarttan işlem yapıldıgın da sökme olduğundan garanti sizi zorlar. Fakat bir de şu var yazıcılar kolay kolay arıza yapmaz. Bulunduğunuz şehirde bu işlemi yapan varmı bilmiyorum. Linkini verdiğim yazıcı gayet iyi. Diğer yazıcılar ile arasında fark yok


Bu mesaja 1 cevap geldi.
I
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Niğde'de bulamam sanırım.
Sadece çözünürlük farkı var o da çok sorun olmaz sanırım.

Bir de karthuşu çabuk bitiyor yazmışlar bu model için.
Bu mesajda bahsedilenler: @orhanc3lik
O
3 yıl
Yüzbaşı

Karar sizin sayfa sayısı 1.5kDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.