Malesef ülkenin durumunun kotu olması ve vatandaşımızın alim gücünün düşük olması ve kolay yoldan para kazanma hırsı buna sebep oluyor malesef bundan uckagitcilar,dolandırıcılar ve uyanıklar fayda sağlıyor kendilerine.
Bu millette ne para var arkadaş. bayilerde araba yok, istanbul'un dışında sayılacak semtlerde milyon liraya evler kapışılıyor, cafelerin önünde kuyruk var ama bakıyorsun bu kadar harcamanın yanında bir de kamyonla para batırıyorlar sürekli, bana mısın demiyor.
http://https://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-sas-holding-binasina-akin-ettiler-yoneticiler-ortada-yok-saadet-zinciri-vurgunu-41854691
< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >