Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
2.EL MSI GAMİNG X GTX 1660 Tİ- 2.200 TL
Şehir : #İstanbul
İlan Türü : #Satılık
Ekran Kartı : #Ekran Kartı
Kondisyon : #Kullanılmış

A aron2186 Konu Sahibi
8 ay (688 mesaj)

Satıldı: Forum dışında
1
1 2.EL MSI GAMİNG X GTX 1660 Tİ- 2.200 TL
Merhaba arkadaşlar. 2070 super ekran kartı aldığım için satılıktır.

03.08.2019 da Vatan Bilgisardan alınmış olup sadece oyun amacıyla kullanılmıştır. 2 sene daha garantisi devam etmektedir. Gayet serin calışan bir ekran kartıdır. Oyunlarda yüzde 99 kullanımda en fazla 68 dereceyi görmüş olup,resim atmış olduğum stress testinde en yüksek 72 dereceyi,o da sadece 3-5 dakikalığına görmüştür.(Sıcaklıkta tabiki kasanın durduğu yer,sirkulasyon,fanların kalitesi dahi etkilidir bildiğiniz üzere.Ben de ortalama bi sistem olup siszlerde biraz daha düşük veya yüksek sıcaklık olabilir tabiki de malzeme kalitelerine göre)

Kutusu vs.her şeyi tamdır.Hatta kutunun içinden çıkan bardak altlıkları dahi kullanılmamıştır.

Karttan çok memnun olup tamamen model yukseltme yaptığım için satmaktayım yoksa sonuna kadar kullanılacak bir karttı benim icin.Almak isteyene şimdiden hayırlı olsun.

NOT:Resmini attığım RDR 2 oyunu,optimizasyonu en kötü ve ekran kartını en çok yoran oyunlardan biri,hatta bu durumun en maksimum noktası denilebilecek oyun olduğu için sadece ondan SS atmış bulunmaktayım. 33 FPS olduğu sizi yanıltmasın çünkü 2K-high-medium arası ayarlarda bu değeri aldım. 1080p de çok rahat 50+ fps alınmaktaıdr,2k da da biraz daha grafik kısılıp 40 fps civarlarında alınabiliyor. Sıcaklık kısmı da tam çıkmamış, az önce resime bakarken fark ettim,68 derece sıcaklıkla çalışmaktaydı yukarıda da yazdığım gibi.)

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Fiyat : 2200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.