Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
635
Tıklama
0
Öne Çıkarma
1xChronoscrolls: 1 Aylık Oyun Süresi

M
Marwo Konu Sahibi
8 yıl (534 mesaj)
< Resime gitmek için tıklayın >
1xChronoscrolls: 1 aylık oyun süresi. Anladığım kadarıyla Chronoscrolls item shop da satılacakmış ve oyuncular isterse kullanıp oyun sürelerini uzatacak yada diğer oyunculara gold karşılığında satabilecekler. TERA yetkilileri Chronoscrollsları gold satıcılarına karşı önlem almak için çıkartmışlar. Gidip ne üdüğü belirsiz elemanlardan gold alıcağına, bizden Chronoscrolls al oyunda gold karşılığın da sat demeye getiriyorlar. Yani oyunu aldıktan sonra aylık ücret ödemeden oyun içinde Chronoscrolls alıp devamlı oynayabileceğiz. Aylık 30tl veremiyenler için güzel bir uygulama. Chronoscrolls sayesinde gold satıcıları için TERA cazibesini kaybetmiş olucak, elbette bir kaç tane 100G=20€ diyen zırtapoz çıkıcaktır...

Kaynak:https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=21949

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marwo -- 21 Nisan 2012; 14:30:12 >


D
düş_man
8 yıl (798 mesaj)
Bugün duydugum güzel haberlerden biri :) Şimdiden Gold Kasmaya Başlamak Lazım!!!
V
Viik
8 yıl (1643 mesaj)
e simdi ucuza gold alipta o scroll u satanlardan insanlar almak isterse ne olcak :) bilmiyorum öyle bir sey olurmuda


Bu mesaja 1 cevap geldi.

M
Marwo Konu Sahibi
8 yıl (534 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Viik

e simdi ucuza gold alipta o scroll u satanlardan insanlar almak isterse ne olcak :) bilmiyorum öyle bir sey olurmuda

Bence herkez ilk ayda 1 scroll alıcak gold kasıcaktır. Neyse bekleyip görücez artık
S
Sinerjji
8 yıl (246 mesaj)
eve online dan alınan bir sistem ve o bahsettiğiniz alım satım yapan "zırtapoz"lar eve online da ucuza plex/chronos scroll alıp satıyorlar... "Chronoscrolls sayesinde gold satıcıları için TERA cazibesini kaybetmiş olucak" yok öyle bir şey, piyasayı daha da canlandıracak hatta, çünkü daha ucuza oyun süresi satılacak :D
A
Aristona_
8 yıl (941 mesaj)
Atlantica Online'da aynı sistem vardı. Oyun süresi değil, ancak premium kağıtları satılıyordu auctionda. (Blessing License) IM'de 15$ fiyatı var bu kağıtların.
15 dolarlık Blessing License markette 2000G'ye satılıyorsa, gold satıcılarından 15 dolara yaklaşık 4000G alabiliyordun. Aynı sistem burada da geçerli olacak.
D
DeadNight
8 yıl (176 mesaj)
aion free to play de de aynı durum söz konusu sözde freetoplay fakat etinden sütünden yararlanmak istiyorsan gold pack alıcaksın.. neyseki gameforge gold pack satışlarına oyundan izin veriyorda para vermeden freetoplay oynayabiliyoruz :) bence güzel bir uygulama tera da olmasıda iyi olmuş bir nevi freetoplayDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.