Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
267
Tıklama
0
Öne Çıkarma
1000 liraya nasil?

O orhan azeri Konu Sahibi
8 yıl (2056 mesaj)
Arkadaslar 1000 liraya sehir bisikleti olarak prophete entdecker 1.5 modeli nasil
< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


# #ŞARBAY#
8 yıl (1932 mesaj)
Bu markayı daha önce hiç duymadım görmedim.Bence bu fiyata daha tanınan markaların bisikletleri alınabilir (Merida,Scott,Sedona vb)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S sadettinz
8 yıl (784 mesaj)
Markayı ben de ilk defa sizden duydum. Ufak bir araştırma ile Alman malı olduğunu öğrendim. Görünüş olarak fena halde Sedona 301'e benziyor, ağırlıkları da benzer olursa 15.5 kg gibi hantal sayılabilecek bir bisiklet demek oluyor. Klasik tarz bisiklet için fena görünmüyor, ancak 2014 Sedona 300 daha iyi bir seçim olabilir, çünkü yerli marka olduğu için servis bulamama sıkıntısı çekmezsiniz.
Eğer klasik tarz bir bisiklet şart değilse bunun yerine Mosso 771 serisi ve Salcano City Sport 30 ağırlık ve donanım açısından daha iyi bir tercih olur. Hidrolik disk frene sahip bir şehir bisikleti ihtiyacınız varsa Carraro Sportive 225 de düşünebilirsiniz.
Bu mesajda bahsedilenler: @orhan azeri
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.