Aga senin hedefin ayt yi bir ayda 10 netten 40 nete çıkarmak degil miydi.Senin hedefin daha uçuk bence |
Hiç kimsenin sana yapıp yapamayacağını söylemesine izin verme. Yapacağın sıralamayı burdan kimse söyleyemez ama çalışmanla sen kendine söyleyebilirsin. Kolay gelsin. |
Hiç kimsenin sana yapıp yapamayacağını söylemesine izin verme. Yapacağın sıralamayı burdan kimse söyleyemez ama çalışmanla sen kendine söyleyebilirsin. Kolay gelsin. |
hocam açtığınız konuyu okumuştum, çalışmadım falan demiştiniz adamın moralini niye bozuyorsunuz ki? siz çalışmayıp yapamadıysanız bu onun da yapamayacağı anlamına gelmiyor |
4 yıl boyunca çalışmadıysan, çalışma alışkanlığın yoksa 1 yılda 10k ya girmek imkansız. sıkı çalışmayla 50k ya girersin. eğer biraz da zekiysen 15k ya girersin. tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunları. ben de mezunum, 5k diye yola çıktık ama herşey istediğin gibi olmuyor mezuna kalınca. forumda temeli sağlam olduğu halde tıp için 3. seneye kalanlar var. yani 4 yıl yattıktan sonra 1 senede 5-6k gibi uçuk sıralamalar imkansız. |
hiç belli olmaz eğer hakkıyla gerçekten çalışırsan neden girmeyesin 1 sene ya az mı |
1 sene hayvan gibi calis 20k yazin baslarsan 10 k 10 yazinda baslarsan 1k ilk 100 deisir |
Hiç kimsenin sana yapıp yapamayacağını söylemesine izin verme. Yapacağın sıralamayı burdan kimse söyleyemez ama çalışmanla sen kendine söyleyebilirsin. Kolay gelsin. |
Şimdi 50k yaparsın zekiysen 15k diyerek salladığın çok belli oluyor. Eğer bir kişi 3.senesinde tıpa bırakıyorsa o kişi 3 sene boyunca doğru çalışmamış demektir. Ayrıca temelim gayet iyi. Bakalım. Göreceğiz |
hocam açtığınız konuyu okumuştum, çalışmadım falan demiştiniz adamın moralini niye bozuyorsunuz ki? siz çalışmayıp yapamadıysanız bu onun da yapamayacağı anlamına gelmiyor |
Benim 3.senem kendimi yeterli görüyorum netlerime bakınca ama 5k için tereddütlerim yok değil.Yapabilmen veya yapamaman kapasitene ve sürekliliğine bağlı mesela yurtta kaldığımda çocuğun biri 150 binden bırakmıştı sanırım mezuna ama gece gündüz çalışıyordu biz yatardık çocuk yatağında ders çalışırdı sonucunda 10k ya girdi olmayacak şey değil başka birisi de 25k dan bıraktı 23 k yaptı yani her şey sende bitiyor.Umarım hedefine ulaşırsın. |
Günde 10 saat çalışmayla arada tatil vs ile girersin kardeşim imkansız değil |
Bana kaynak öner? :) |
|
Kardeş sen derece falan yapamazsın vazgeç o işten . Daha adam akıllı temelin bile yok ve en önemlisi ezber yapamam diyorsun sen baştan kaybetmişsin! Gir bir yerde çırak olarak çalışmaya başla. |
Son sene başladım sene sonu hortlarsa konu yazarız imkansız mı değil mi |
Hiçbir şekilde bilgin olmayan konulara neden burnunu sokuyorsun? Senin gibileri nasıl bu siteye alıyorlar anlamıyorum. Ulan mal mısın oğlum.. Ezber derken neyden bahsettim acaba? Konuları ezbere çalışmak diye bir şey var hani.. Gerçi ne bilecen kime laf anlatıyorsam |
|
Kötü sözü ben mi söyledim? Yoksa "Aga sen derece falan yapamazsın." Diyen sen mi? Bu bu şekilde mi söylenir? Senin üslubun bu mu? Ben o sıralamayı yapacağım sonra da sana atacağım ok? |
|
Seviyorum sizin gibi insanları.. ![]() |
|
Şuanda hangi dersten kaç net yaptığını lisene kaç puanla gittiğini yazarsan daha isabetli olur |
1 sene boyunca. Hedefim 4k-6k arası bir sıralama. 6 Haziran Çarşamba günü başlayacağım çalışmaya. Ne diyorsunuz? Olur mu? Sıkmam mı lazım yoksa sistemli gidersem rahatlıkla yapar mıyım?
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >