Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1308
Cevap
10738
Tıklama
7
Öne Çıkarma
Cevap: ZTE H267A Modem (66. sayfa)

G giovanni
2 ay (334 mesaj)
Ben de yıllarca Superonline fiberi Huawei modemle kullandım, son zamanlarda wifi inanılmaz sıkıntılıydı. Sürekli kopmalar yaşıyorduk. Modemi kapatıp açınca bağlantı sorunu düzeliyor, çok zaman geçmeden sıkıntılar tekrar başlıyordu. Müşteri hizmetlerine sorunu bildirdim, akabinde modemi ZTE modem ile değiştirdiler. Wifi sorunum çözüldü. 17 günden beri wifi sorunu yaşamadım. Fakat belirtmek istediğim şöyle bir durum var. Küçük çocuklarım var ve Huawei modem arayüzünden ebeveyn denetimlerini aktif olarak kullanıyordum. Mesela Turkcell TV istediğim saatte internete bağlanabiliyor, istediğim saatte bağlantı kesiliyordu. Youtube vs. cihazlarda erişimi engeleyebiliyordum. Bana göre Huawei bu konuda gayet başarılıydı. ZTE modem arayüzünü gördükten sonra Huawei bu konuda çok çok başarılıymış, anladım. ZTE ebeveyn denetimini kullanmak çok meşakkatli ve Huawei gibi başarılı çalışmıyor.
Q qlidqyi
geçen ay (210 mesaj)
Arkadaşlar bu modem ile vdsl ttnet internetimi kullanabilir miyim ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

E egolego
geçen ay (71 mesaj)
bu modemde sadece rj45 wan girişi var rj11 takılmaz. Sadece fiber hizmetlerde kullanıyorlar ama vdsl in ucuna rj45 takılabilir mi bilmiyorum belki o zaman çalışabilir ama emin değilim.
Bu mesajda bahsedilenler: @qlidqyi

G gsbs1995
geçen ay (502 mesaj)
Dayı oğlu 2 ay önce ttnet vdsl aldı Telekom bunun aynısı gözüken sadece bi kaç giriş yeri farklı olan modem getirmişler kullanıyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @qlidqyi

D DespotHkn
geçen ay (92 mesaj)
Merhabalar. Bu modeme VPN kurabiliyor muyuz? İnternete çok aradım ama bir türlü bulamadım. Bu konuda forumu okuyayım dedim son 10-12 sayfada böyle bir olay göremedim. :) Çözümsüz kaldım yazdım. Bu tarz bir işlem mümkün mü acaba ?
S Subat
geçen ay (4316 mesaj)
5ghz bağlantı da sürekli kopuyor adi modem .. Router alacağım. İllallah ettim.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T The souls migration
3 hafta (4613 mesaj)
iss verdi ise şikayet et cihazı, değiştirmelerini iste. o mıodelde kesinlikle bir değil bir kaç sorunu var ve yazılım güncellemesi istiyor. ama ilgilenen olması için sorunları listeleyip vermek lazım üreticiye diyecektim ama yazılımını kırpıp da kunta kinte'ye döndüren iss'e öncelikli vermek lazım.
Bu mesajda bahsedilenler: @Subat

M mooon_Fright
2 hafta (3 mesaj)
I am trying to extract firmware files from

zxhnh298a_hv1120_fv1120_ros_t20_firmware


but i am unable to do so using binwalk

i want to figure out how to decrypt the config file

Thanks in advance 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mooon_Fright -- 14 Kasım 2021; 0:39:33 >


T tosunkaya
2 hafta (561 mesaj)
bu zte modemi sıkıntılı. siteler açılmıyor. superonline dnslerinde uzun süredir problem var. adamların dnsinde packetloss ve timedout oluyor. dns değiştirince düzeliyor. fakat zte modemin kırpılmış firmwareinde 3 yerine 2 tanesini değiştirttiğinden leak olup arada düzgün çalışmayan superonline dns'i resolve ed(em)iyor. dnycrypt ile cihaz üzerinde değiştirince bu problem yaşanmıyor. rezalet. her şeyi engelleyip throttling yapıyorlar. netflix 240p açılıyor. githuba bile 500kbps throttling yapmışlar. engelsiz bir vpn bulup bağlanınca nasılsa hiçbir sorun yaşanmıyor. cs ping 80, vpn ile 40. interneti komple mahvetmişler. ubuntudan wan şifresini aldım. bu o2 firmwareine geçeyim mi? şu an trt27 versionu yüklü.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.