Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
3
Öne Çıkarma
Zoom'dan 14.7 milyar dolarlık yatırım: Şirket, bulut teknolojileri ile bilinen Five9'u satın aldı

A Aoveus Konu Sahibi
2 hafta (541 mesaj)Uzaktan çalışanlar ve şirketler için büyük bir iletişim aracı olan Zoom, COVID-19 virüsü etkisiyle 2020 yılında yaklaşık gelirini %326 oranında arttırmıştı. Yatırımlarını arttırmak isteyen şirket, bulut teknolojileri ile bilinen Five9 şirketini hisse senetleri karşılığında 14,7 milyar dolara satın aldığını duyurdu. Five9, büyük şirketlerin müşterileri ile iletişimini arttırmasını amaçlayan bulut sistemlere sahip. Bulut iletişim merkezi ve müşteri iletişimlerine yapay zeka yardımı, akış kontrolü gibi geliştirmeler sunan şirket, 2.000'den fazla müşteriye sahip.ABD'nin en büyük 2. teknoloji anlaşmasıYeni yatırım, ABD’de bu yıl içerisinde yapılmış en büyük 2. Teknolojisi anlaşması oldu. İlk büyük yatırımını yapan Zoom, pandemi sonrası dünyada uzaktan çalışmanın artacağını düşünüyor. Aynı zamanda uygulamanın, müşterilerine daha fazla mutluluk ve değer sağlarken sürekli gelişim göstereceğini ifade ediyor.Video konferans uygulamaları arasında Microsoft’da, Teams uygulaması ile bu rekabette büyük bir rol sahibi olmak istiyor ve Zoom’a bir tehdit oluşturuyor. Pandeminin azalmaya başlaması ile %36 değer kaybeden Zoom, video konferans türü dışında farklı uygulamalar için de çalıştıklarını dile getirdi.
Kaynak:https://techcrunch.com/2021/07/18/zoom-buys-cloud-call-center-firm-five9-for-14-7-billion/

 Haberi Portalda Gör


S sabe
2 hafta (913 mesaj)
128 milyar dolara 8-9 tane bundan alabilirmişiz.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sis651
2 hafta (12130 mesaj)
Zoom'u alsaymışız keşke. Eba Canlı Ders ayağına çok sıkıntı çekildi okullarda, herkes rahat rahat Zoom üstünden görürdü işini...
Bu mesajda bahsedilenler: @sabe
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.