Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
759
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ziraat Bankasının atmden hesaba para yatırmaya 3 tl masraf istemesi

L lido Konu Sahibi
7 yıl (2941 mesaj)
Arkadaşlar herkese merhaba böyle bir konu var mıydı açılmış mıydı bu bölümde görmediğim için açma ihtiyacı duydum bu olay 1 haftadır uygulamada

http://www.ziraat.com.tr/tr/UrunHizmetUcretleri/Pages/default.aspx

< Resime gitmek için tıklayın >

Koskoca ziraat bankası milyonlarca emekli, üniversite öğrencisi, toki sahibi çoğunlukla mecburen bu bankayı kullanıyor zaten bu yaptıkları biraz ayıp olmamış mı vatandaşına ?

Oturduğumuz apartmanın aidat hesabı ziraat bankasında, toki olduğu için zamanında burada açılmış geri ödemeler de zaten ziraate yapılıyordu kolaylık olması açısından. Her ay annemin emekli maaşını çeker daha sonra kartsız işlemlerden bina aidatımızı yatırırdım bu ay ne göreyim 3 lira masraf istiyor dedim birde kartı takarak hesaptan hesaba havale yapayım atm den yine aynı masraf bu nedir yani uzun yıllardır ziraatte böyle bir olay yoktu ve olmaması da gerekiyor yani sadece bizim binamızı düşünüyorum 24 daireden 3 lira alsa banka ayda 72 lira ediyor bankanın Türkiye genelinde elde edeceği karı düşünemiyorum bile yok yani zaten yatan aidatlar ay sonuna kadar hesapta kalıyor nerden baksan her ay 2000 lira o hesapta öyle duruyor bankayı kullanmamız bile banka için kar iken bu atm den masraf alma olayı da nerden çıktı ? sorunu sadece parayı enpara veya kuveyt hesabıma para atıp ücretsiz eft yaparak çözebileceğim ama ben halkın bankaya tepki göstermesini ve bu saçmalığın eski haline getirilmesi taraftarıyım..
F fusem
7 yıl (7371 mesaj)
internet şubeden 1 tl, mobil şubeden havale ücretsiz olarak gözüküyor.

enpara, kuveyt gibi ücretsiz alternatifleri değerlendirmekte fayda var diye düşünüyorum.< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

M Mart Kedisi
7 yıl (1802 mesaj)
Vakıf tüm atmlerden 5 Tl alıyor. Havale 1 tl. Eft 2.5 Tl.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.