Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
425
Tıklama
0
Öne Çıkarma
zil sesleri neden kayboluyor!!!

V virgil Konu Sahibi
14 yıl (280 mesaj)
arkadaslar iphone ringtonemaker ile attigim zil sesleri su an telefonumda gorunmuyor nedenini bilen varsa bi bilgi eylesin please !!!!!
B baris99
14 yıl (74 mesaj)
bendede kayboluyordu sendsong programını yükledim ama gene iphoneringtone maker la attım 1 aydır kaybolmuyor :D olay sendsong da yane bence


Bu mesaja 1 cevap geldi.

P predouret
14 yıl (520 mesaj)
mp3 attıktan sonra bende de kayboluyor ama yaptığım zil seslerini kayıt ettiğinden iphone pc suit ile hemen atıyorum 1 dk almıyor


Bu mesaja 1 cevap geldi.

T takgun
14 yıl (120 mesaj)
telefonu açıp kapadığınızda ne yazık ki kayboluyor. bunu önlemenin yolu ya ismini değiştirip aynı isimle yeni melodileri üzerine yazmak yada iphonebrowser ile telefona atmak. Bende iphonebrowser kullanıyorum hiçbir sorun yok. Forumda nasıl yapıldığını anlatan bir konu başlığı vardı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

V virgil Konu Sahibi
14 yıl (280 mesaj)

B bodrum
14 yıl (3553 mesaj)
hayır arkadaşlar bende ringtone makerı kullanıyorum eğer zil seslerini attıktan sonra itunes ile senkronizasyon filan yaparsanız zil seslerini otomatik olarka siliyo ama iphone ringtone makr itunestan tan sonra kendi bir kere daha sync yapıp melodileri geri koyuyor dikkat edin itunes sycn yaptıktan sonra iphone un ekranında 2. bi sync çıkar buda iphone ring tone maker ın yaptığı sync tir fakat mutlaka iphone ring tone maker arka planda çalışır durumda olmalı.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S shadowsuz411
14 yıl (70 mesaj)
arkadaşlar 1.1.2 kullanırken sendsong yükledim ve kullanabiliyırdum fakat devteam yöntemiyle 1.1.3 yaptıktan sonra sendsong u çalıştıramadım nedense ringtone menüsünende mp3 yapmak istediğim müzik gözüküyor fakat ses cıkmıyor defalarca sıldım kurdum ama olmadı çözüm yolu varmıdır bunun acaba ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.