Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
2
Öne Çıkarma
Zelda breath of the wild Türkçe yama hakkında

R Raktast Konu Sahibi
geçen ay (2 mesaj)
Zamanında Türkçe yamayı yapmaya çalışan bir grup vardı sonra birisine devretmişti ve baya bı ilerlemişti oyundan sadece fotoğraf görüntüsü değil oynanış videosunu bile koymuştu ardından o kişide birisine devretmişti fakat uzun zamandır konu hakkında bilgi gelmiyor ve konuya mesaj yazamıyoruz bir bilgisi olan var mı?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


T theasus
geçen ay (1020 mesaj)
Bunu ben de merak ediyorum.

Ama hiç haber vs yok. Bırakıldı sanırım yeterli talep gelmeyince.
K karma999
geçen ay (187 mesaj)
5-6 ay önce devredildi dendi ama sonra ses seda çıkmadı. Çeviren arkadaş konuda şöyle demiş;

"Yamayı yapacak arkadaş konu açmayacağını söyledi (yapamama durumuna karşı vs.). O yüzden şimdilik çeviri için bir konu açılmayacak gibi duruyor. Eğer bu arkadaş yamaya devam etmez ise ben bir şekilde tamamlayacağım arkadaşlar içiniz ferah olsun. Bu yamayı bir şekilde sizlere ulaştıracağız"

"Kpss'ye hazırlandığım için yeterli vakti bulamamam. Yamayı devrettiğim arkadaş hemen konu açmayacağını söylemişti. Eğer yamayı devam ettirmez ise ben zaten Kpss'den sonra tekrar başlayacağım."

Yamanın durumu ile ilgili son güncelleme "Genel Çeviri Oranı: %50 Bununla birlikte NPC diyalogları hariç kalan her şeyin çevirisi tamamlandı."

En çok beklediğim çeviriydi ama ben de çok ümitli değilim.
R Raktast Konu Sahibi
geçen ay (2 mesaj)
Yama iptal oldu bilgisi gelse bile yeter insan bekliyor hiç haber yok< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.