Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
9
Cevap
329
Tıklama
0
Öne Çıkarma
zaman gazetesi
S
10 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

iptal etme gibi bir şansımız var mi ?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

K
10 yıl
Yüzbaşı

10 yıl
Onbaşı

zaman denemesi için uye oldum. gazeteyle uzaktan yakından alakam olmaz kapıda duruyodu almıyoduk , gazeteyi dağıtan adam aradı nie almıonuz falan bu seferde gtmş kapının dışına posta kutusu yapmş oraya koyuyo ;s 4 koldan ulaşmaya çalışırlar aman< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
E
10 yıl
Binbaşı

Ben de deneme sınavları için abone olacaktım fakat vaz geçtim. Şimdi ilk sayıyı bulamadım fakat 2. sayıyı YGS dergisini gazete büfesinden 5,00 TL ye aldım.
Bu da çok zoruma gitti. Yani aylık 4 x 5 TL = 20 lira vereceğim Zaman gazetesine. Zaten aylık abonelik 18 Lira yapıyor. Hem gazete almıyorsun hem de daha fazla ücreti sırf dergi için veriyorsun. Alan arkadaşın bir tanesi sayfaların resmini çekip mail atsa çok makbule geçecek aslında.
Mesela 07 Kasım tarihli ilk dergiyi alamadım. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı?L
10 yıl
Çavuş

zaman ve türevleri ,o cemaate asla para vermem , oraya vereceğim parayı çöpe atarım , o kadar gıcık olurum cemaate< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

D
10 yıl
Yüzbaşı

zamandan nefret ediyorum
iyy aman aman
ve onlarin televizyonundan saman televizyonu varya
herseylerinden igrendim artik

14 asirdir hic.bir alimin evliyanin demedigini dediler yahudi hiristiyanlara cennete girecek diyorlar. kendilerini zorla cehenneme sokacaklar.

ayet hadis e resmen karsi geliyorlar.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
10 yıl
Binbaşı

beni de zorla üye yapacaklardı olmadım.birde bu fem dersanelerinin çok gıcık bir yanı var örneğin ben etütlere kalmak istemiyorum adam zorla etütlere kal diyor


Bu mesaja 1 cevap geldi.
O
10 yıl
Yarbay

Bende denemeler uğruna kayıt yaptırdım zamanında. Sonra ne mi oldu? Aboneliğim bitti aradılar uzatacak mısınız diye bende yok dedim. Neden gibisinden söylendi yok dedim. Hala geliyor gazete. Sırf komşular alıyor diye annemde gıcık oldu gazeteyi toplayıp toplayıp televizyon ünitesinin arkasına atıyoruz. Balık yerken lazım oluyor.

Not: Her gün 2 tane geliyor. Sadece ben aboneydim apartmanda.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
F
10 yıl
Binbaşı

N
10 yıl
Binbaşı

Zaman=NamazDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.