Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
456
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yurt dışından gelen araçlar için gişe sorunu

R Rubick Konu Sahibi
10 yıl (47 mesaj)
Beyler kuzenim ailesiyle birlikte almanyadan arabayla geldi. Bayramda gelmişlerdi, bayramdan dolayı köprüdeki gişelerde geçiş serbestti. Şuan didime gittiler tatil için giderken gişelerden geçecekleri için kendi adıma kgs aldım. KGS veya OGS gereklimi yabancı araçlar için şöyle birşey var hani gişelerden kaçak geçse bile ceza nereye kesilicek türkiyeye bağlı bir adresleri yok araç alman plakalı. Bu konuda bilgisi olanlar varmı giderken kgs bende kalıcak fakat edirne civarında gişe var galiba düz geçseler problem olurmu yoksa kgs onlarda mı kalmalı ne yapalım ??
P pisiko__
10 yıl (846 mesaj)
shell de 6 tl yemi ne kgs satılıyo shell istasyonlarından da dolum yapılıyo. 1 adet alsın içerisine de az miktar para yüklesin. daha sonra boşyere başı ağrımasın. ayrıca bildiğim kadarı ile geri dönüş yaparken aracın cezası varmı diye sorgulanıyo eğer cezası varsa cezayı ödemeden çıkışa izin vermiyolar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rubick Konu Sahibi
10 yıl (47 mesaj)
para problem değil zaten ziraat bankasında 5 tl ye çıkarıyorsun. önemli olan kartsız geçebiliyormu o önemli. o zaman kartı onlara bırakmak durumunda kalacağız


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Ö Özgür Yaşam
10 yıl (0 mesaj)
geçiyor sınırdan çıkmadan 20 katını ödeyip geçiyor


Bu mesaja 1 cevap geldi.

R Rubick Konu Sahibi
10 yıl (47 mesaj)
peki şimdi istanbuldan çıkarken kgs alsınlar mı yanına ne yapsınlar ??DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.