Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
6
Cevap
1746
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yurt Dışı Çıkış Yasağı ve Kıbrıs Sorunsalı?

E Eren1s Konu Sahibi
5 yıl (3335 mesaj)
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.

Devam etmekte olan bir dava yüzünden hukuki süreç bitmediği için (ceza davası)üzerimde Yurt Dışına Çıkamaz ibaresi bulunmaktadır.Kız arkadaşım Kıbrısta okuyor Yakın Doğu Üniversitesinde. Onun yanına gidebilirmiyim? Kesin olarak bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? İnternette düzgün açıklama bulamadım son çare ilçe emniyete gideceğim ama yinede buradan sormak istedim. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine girişimde sıkıntı olur mu? 2 gün için gitmek istiyorum.
S sertosman
5 yıl (2725 mesaj)
Girişinizde değil çıkışınızda sorun olur< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

E Eren1s Konu Sahibi
5 yıl (3335 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: sertosman

Girişinizde değil çıkışınızda sorun olur

tam olarak anlamadım? Bu gidemem anlamına mı geliyor? İlçe emniyettekiler yardımcı olamadı. Hava Alanı polislerine danışmamı söylediler. Normal şartlarda bir problem olmaması lazım dediler ama kesin olarak bilmiyorlar.
S sertosman
5 yıl (2725 mesaj)
Neden problem olmuyormuş? Yurtdışına çıkış yasağınız varsa çıkamazsınız< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S selvetarm
5 yıl (379 mesaj)
yurtdışı yasağı sistemde gözüktüğü için büyük ihtimal çıkışınıza izin vermeyeceklerdir. lakin birkaç durumda istisnalar olduğunuda gördüm.
B batuhannn35
5 yıl (14 mesaj)
Kıbrıs'a bu şekilde uçak ile çıkarmazlar kesinlikle ama taş ucundan daha gevşektir sanırım bir ihtimal oradan geçersin Kıbrıs'a girişte bir problem olmaz da çıkışı zor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A Atakan.aytekin
3 yıl (1 mesaj)
Eren merhaba.
Aynı konudan bende muzdarip haldeyim. Ne yaptığını sormak istedim. Kıbrıs'a gidebildin mi?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.