Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
2
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yükseltilmiş Döşeme

Z zeminkaplama Konu Sahibi
4 yıl (0 mesaj)
Yükseltilmiş Döşeme

Son yılların gözde inşaat malzemeleri arasında gösterilen yükseltilmiş döşeme sayesinde kablo ve tesisat betonun altında kalmıyor. Beton üzerine uygulanan yükseltilmiş döşeme sayesinde hem şık ve modern hem de modüler bir zemin planı oluşturulurken, tasarım ve kullanım kolaylığını da elde etmiş olunuyor.

Yükseltilmiş döşemenin standart ölçüleri : 60 cm x 60 cm ebatlarında, 30 mm ve 40 mm kalınlığında panellerden ve bu panelleri taşıyan 10 cm ile 100 cm aralığından istenilen ölçülerde üretilip, uygulanabilen ayaklardan oluşmaktadır. Yükseltilmiş döşemenin kablo giriş çıkışlarına, tesisat geçişlerine imkan sunan aksesuarları da vardır. Yükseltilmiş döşemenin standart ölçüleri : 60 cm x 60 cm ebatlarında, 30 mm ve 40 mm kalınlığında panellerden ve bu panelleri taşıyan 10 cm ile 100 cm aralığından istenilen ölçülerde üretilip, uygulanabilen ayaklardan oluşmaktadır. Yükseltilmiş döşemenin kablo giriş çıkışlarına, tesisat geçişlerine imkan sunan aksesuarları da vardır.

Yükseltilmiş Döşeme Panel Üst kaplamaları;

PVC- Vinil
HPL- Laminat
Granit
Seramik
Alüminyum Folyo
Galvanize Saç

Yükseltilmiş Döşeme Panel Alt kaplamaları;

Galvanize Saç
Alüminyum Folyo


C) Yükseltilmiş Döşeme Özleri;

Sunta
Kalsiyum Sülfat
Çimento

Dünyanın en büyük yükseltilmiş döşeme firmalarıyla iş ortaklığı yürüten şirketlerin yanı sıra bu alanda ihracat yapan şirketlerde vardır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.