Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
2
Cevap
1226
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ysense güvenilir mi?
S
geçen yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba,youtube videolarında görmem sonucu ysenseye üye oldum günlük 2-3 anket geliyor tanesi 20-100 cent arası değişiyor.Site güvenilir mi para çekme de sorun olur mu,veya siteyi aktif kullanıp daha fazla ücret veren anketleri nasıl doldurabilirim bilen var mı?O
5 ay
Er

Ben 2021 yılı başından bu yana bu siteye üyeyim. Ben de bir youtube videosunda görüp denemiştim. Güvenirlik açısından gayet başarılı 6 defa falan para çektim sanırım.

Yalnız youtube videolarında bu ve benzeri siteleri çok abartarak anlatıyorlar, o kadar abartmaya gerek yok, çok büyük ya da ciddi bir kazancı yok. Daha çok bir kumbara gibi görmek daha mantıklı, boş vakitlerinde sosyal medyada gezmektense bir kaç anket çözüp kumbaraya dolar atmak daha mantıklı.

Belli başlı bilinmesi gereken hususlar şunlar:

1-Samimi olmak gerekiyor, yani anket ücreti almak için yalan söylersen bir gün mutlaka yalanın ortaya çıkar çünkü çok anket geliyor, bir çok soru soruluyor. Yalan ya da çelişkili cevap verirsen anketler kapanıyor yani banlanıyorsun.

2-Anket panosunda bir çok anket görürsün ancak hepsine katılmazsın, uygun araştırma evreni içindeysen katılabilirsin, 20 ankette bir falan katılabiliyorsun.

3-Her zaman bol anket gelmiyor bir kaç ay hiç bir şey kazamazken bazı aylarda da 100 dolara kadar kazanabilirsin örneğin bu ay(Mayıs 2023)

4-Sadece anket değil oyun oynayarak da para kazanılıyor, bu ay iki oyun vardı tekliflerde 22,5 ve 35 dolarlık, o yüzden bu ayın geliri herkes için iyiydi.

5-Birini davet ettiğinde o kişinin kazandığının %20'si kadarını da siz kazanıyorsunuz. Ben malum engellenen sitedeki bir arkadaşın linkinden girmiştim syenseye, ben bu ay 120 dolar kazandım o da benden 24 kazandı, umarım takip ediyordur halen ysenseyi ;)

6-Para çekme konusu önemli, parayı payoneer aracılığı ile çekiyoruz, minumum 52 dolar olması gerekiyor. Benim yaptığım para çekim işlemlerinde; para ysenseden payonere 2 iş gününde, payonerden banka hesabıma ise yarım saatte falan geçiyor.

7-Başta da söylediğim gibi videolardaki gibi ayda 300 dolar kazanın bin dolar kazanın gibi reklam şeylerine inanmayın, kumbara gibi görün, kumbra doldukça transfer edin. ;)

Siteye ilk üye olduğunuz zamanlarda çok anket gelmezse gelse de bir çoğuna almaz, zaman geçtikçe kalifiye oldukça hem ankete katılım oranınız artar hem de anket ücreti artar. Ben ilk başladığımda 30 cente çözdüğüm anketi artık 1,5 dolara çözüyorum.

Kişisel tavsiyedir: süre ve miktara dikkat edin ucuza çözmeyin. Örneğin 20 dakika sürecek ve ücreti 30 cent ise kesinlikle girmem ama 5 dakika sürecek ve ücreti 30 cent ise zamanım varsa giriyorum. Kendime böyle bir kıstas belirledim, 20 dakika zaman ayırmam için en az 1 dolar olması lazım. Bu olay kişiden kişiye değişir emeğinizi ucuza satmayın.

Sitenin püf noktası dürüstlük ve çelişkili cevap vermemek.

üye olmak isteyenler için;https://www.ysense.com/?rb=96449757O
4 ay
Er

Ysense hesabını bir süre kullanmayınca hesap kapanıyor diye hatırlıyorum, içerisinde para varsa muhtemelen o da buharlaşıyordur.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.