Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
8
Cevap
0
Tıklama
6
Öne Çıkarma
Youtubedeki Atatürk hakaretler...

B Brother ToLGa Konu Sahibi
10 ay (1838 mesaj)
Bugün Tayyibe bir söz söyle youtubede Twitter'da vs sabah 6 kapına 20 tane polis geliyor mu? Evet Peki Atatürk yapılan hakaretler neden cezalandırılmıyor? Türkiye'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı kendisi? Siyasal İslam partisi akp zamanında olmadı mı Bunlar? %5 aşırı İslamcıların %5 kafa taşçı mhplilerin oyları için mi bunlar? 20 senede yarattıkları nesile bakar mısınız?

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kim Atatürk'e hakaret ediyorsa araptır , arap kimdir ? -> bize ihanet eden bir ırktır o yüzden çok takmayın bu çöl bedevilerini iç şarabı öp arabı demişler he...
Yoruma Git
Yorumun Devamı Bursaspor. - 10 ay +24
CHP nin kendi içindeki birisi Atatürk’ün annesine hakaret eden adamı anıyor. Bundan daha büyük hakaret var mı?
Yoruma Git
aerosoldreams - 10 ay +8
O kanun uygulanmaz, boşuna uğraşmayın. Akp zihniyeti bellidir. Ve artık cumhuriyet savcısı diye bir kurum kalmadı.
Yoruma Git
amadeus99 - 10 ay +6

B Bursaspor.
10 ay (729 mesaj)
Kim Atatürk'e hakaret ediyorsa araptır , arap kimdir ? -> bize ihanet eden bir ırktır o yüzden çok takmayın bu çöl bedevilerini iç şarabı öp arabı demişler he deyin geçin.
A aerosoldreams
10 ay (370 mesaj)
CHP nin kendi içindeki birisi Atatürk’ün annesine hakaret eden adamı anıyor. Bundan daha büyük hakaret var mı?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A amadeus99
10 ay (8790 mesaj)
O kanun uygulanmaz, boşuna uğraşmayın. Akp zihniyeti bellidir. Ve artık cumhuriyet savcısı diye bir kurum kalmadı.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


C Candaroğulları
10 ay (131 mesaj)
YouTube'da Atatürk'e de İslam'a da Erdoğan'a da bolca hakaret ediliyor ben hep denk geliyorum.
S SAY10
10 ay (1474 mesaj)
Bu kafada milyonlar var. Bunları yetiştirenler belli zaten. Kimi kime şikayet ediyorsun
A asderty
10 ay (885 mesaj)
Bu yorumu yazanda zerre kadar ne mantık, ne tarih bilgisi ne de askeri eğitim konusunda bilgi var.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E ErolCloud
10 ay (380 mesaj)
Youtube' da twitterda ettiğin hakaret sonucu sabah 6' da kapına 20 tane polis geldiği uydurması nereden çıktı?YT ve Twitter üzerinden polis sizi bulamaz. Mahkeme ABD mahkemesine başvurur bize şu kullanıcının IP' sini verin diye. %90 da (Terör olayı olsa bile böyle oluyor.) IP bilgisi falan vermiyorlar.Yotube ve Twitter üzerinden Allah/Kitap/Hükümet demen 7 sülale küfür ediliyor zaten. IP bilgisi almadan bir sonuç çıkmaz. Bir spor yazarı televizyonda takip istediği hesabı üzerinden yazdığı şeylerden bile ceza almadı. Hesap benim değil dedi.
E EsasHakkındaMütalaa
10 ay (83 mesaj)
3 yıl kadar önce buna benzer bir konu açılmıştı. Haysiyetsizin biri hem Ata'mıza hem müstakbel annesine youtube dan sallıyordu.

Şahsın adı Murat Kömür'dü. Çok iyi hatırlıyorum.

Üşenmedim dilekçeyi hazırlayıp Cumhuriyet Savcılığı'na başvurdum.

2 ay kadar bir sürede kimlik tespiti yapıldı. Balıkesir' in çok bilinmeyen bir ilçesindeydi vatandaş.

İlk çağrıya uymayıp ifadeye gitmedi. Ben de bunu istiyordum aslında. Böylece zorla getirme emri düzenlendi ve polis zoruyla evinden alınıp o geceyi karakolda geçirdi. Ertesi gün savcılık ifadesini aldı serbest bırakıldı.

Duruşmalar 1 yıl kadar sürdü. Savunmasında kardeşinin yazmış olabileceğini, kendisinin hesabını ortak kullandıklarını falan söyledi. Kardeşi 8 yaşındaydı bu arada. Ayrıca her cümlesinin sonuna, ben Atatürk'ü severim asla bunu yapmam fakan filan zırvaladı.

Onun ve en az onun kadar Atatürk düşmanı ailesinin gözlerindeki korku, duruşmalardaki kedi gibi oluşları, hezeyanları.... İnanın nasıl keyif aldığımı anlatamam.

Sonuç olarak suçu işlediğine kanaat getirdi hakim. Önce kısa süreli bir hapis cezası verildi. Daha önce sabıkası olmaması vb. nedenlerde neticeten hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verildi.

Uyapı bir karıştırayım. Bulabilirsem atarım buraya karar metnini....

Sonuç olarak bşr şikayet yapılır ve usulüne uygun takşp edilirse yargılanacaklarından şüpheniz olmasın.

Saygılarımla< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.