Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
350
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Youtube Video İndirme Yöntemleri
B
2 yıl
Er
Konu Sahibi

quote:

Youtube Toplu Video İndirme Yöntemleri
YouTube, dünyanın en popüler ikinci arama motorudur. YouTube'dan toplu videolar indirmek isteseydiniz ne olurdu? Bu konuda size yardımcı olabilecek birkaç program var.
BulkVideoDownloader, YouTube ve diğer video kaynaklarından toplu videolar indirebilen ücretsiz bir programdır. Hangi videoları indirmek istediğinizi ve günde kaç video istediğinizi belirleyebilirsiniz. En sevdiğiniz bölümlerin ve kliplerin tümü, herhangi bir güçlük çekmeden otomatik ve kolay bir şekilde indirilecektir.
Youtube toplu video indirme programı
YouTube, dünyanın en popüler video akış sitesi haline geldi. 1 milyardan fazla kullanıcısıyla YouTube, en sevdiğiniz sanatçıların videolarını izlemek, eğitici içerikler izlemek veya kedilerle vakit geçirmek için gidilecek yer haline geldi.
Ancak YouTube'da tekrar bir video izlemek istediğinizde onu bulana kadar yüzlerce video arasında gezinmeniz gerekiyor. Ve o videoyu toplu olarak indirmek istediğinizde, başınız belada. Toplu video indirme programlarının işe yaradığı yer burasıdır!
Toplu video indirme programları, kullanıcının her birini ayrı ayrı aramak zorunda kalmadan aynı anda YouTube'dan birden fazla videoyu kolayca aramasına ve indirmesine olanak tanır.


Youtube dan toplu video indirme
YouTube'dan toplu videolar indirmenize yardımcı olabilecek birçok program vardır. En popüler olanları TubeBuddy, VidPaw ve BulkTube'dur. Videoları toplu olarak indirmenin birkaç avantajı, cihazınızda zamandan ve depolama alanından tasarruf edebilmenizdir.
YouTube videolarını indirmek için en popüler program TubeBuddy'dir. Bu yazılım, video indirme işlemini hızlı ve kolay hale getirmek için birçok özelliğe sahiptir. Akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, PC'ler vb. gibi çeşitli cihazlarla uyumlu olacak MP4 veya AVI gibi farklı formatlardaki videoları bile indirebilirsiniz. TubeBuddy'nin en iyi özelliklerinden biri, herhangi bir videoyu telif hakkı alma endişesi olmadan indirme yeteneğidir. üçüncü taraf bir yazılım olduğu için YouTube'dan uyarı almak veya yasaklanmak.
Vid'i de kullanabilirsiniz

Kaynak reklam içerdiği için kaldırılmıstır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigSEO -- 1 Ekim 2021; 15:51:2 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.