Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Youtube uygulamasına videolar arasında ekranı kaydırarak gezinme özelliği geliyor

U
ugur7seven
3 ay (1460 mesaj)

Youtube uygulaması videonun bölümlerini hızlı bir şekilde ileri veya geri almak için ekrana çift tıklama gibi hareket kontrollerini destekliyor. Ancak TechCrunch'ın ortaya çıkan yeni bir raporuna göre bu hareket kontrolleri yeni güncellemeyle beraber daha da genişleyecek.

 


Videoda kaldığınız yer hatırlanacak


Önümüzdeki hafta yeni özelliklerin geleceğini doğrulayan Youtube, artık kullanıcılara ekranı kaydırarak videoların arasında gezinti yapabilmesine imkan verecek. Ekranı sola veya sağa kaydırdığınızda Youtube'un size önereceği videoya pratik bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.


Eklenecek bir diğer yenilik ise kaydırma sırasında, o an izlediğiniz videoda nerede kaldığınızın hatırlanma özelliği olacak. Bu yeni özellik, kaydırma özelliği ile ilişkilendirilecek ve kullanıcılar kaldıkları sahneyi arama derdine girişmeden videolar arasında gezebilecekler. Yapılacak yeni güncellemenin tam tarihi ise henüz belli değil.

  youtube vanced varken kim ne yapsın bu özelliği😂😁😁
Yoruma Git
1cskndlgr - 3 ay +7

İ
isakoc
3 ay (232 mesaj)
Güzel olmuş. Böylece bazı alışılagelmiş kişilerin videoları yerine arka planda kalmış kişilerin videoları da izlenme imkanına kavuşur. En azından onlara faydası olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


F
fuckulteli
3 ay (4809 mesaj)
Rastgele gelecek bir video için kaydırmayı tercih etmem. Youtube a sürpriz video izlemek için girmiyorum. Özellikle, tıklamayıp açmadığım videolar oluyor.
1
1cskndlgr
3 ay (21 mesaj)
youtube vanced varken kim ne yapsın bu özelliği&#128514;&#128513;&#128513;

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Y
yorumculuklar
3 ay (419 mesaj)
YouTube mobil uygulaması gerçekten çok kötü ve temel özellikleri eksik, video bittiğinde yatay ekranda beğen/beğenme, yorum yapma düğmelerinin gelmesi lazım ki sosyal bir platform olarak içeriklere geri bildirimi kolay bir şekilde yapabilelim. Daha bunun gibi basit ama kullanışı etkileyen bir çok özellik eksik.
M
MetalWave
3 ay (3727 mesaj)
2.5 yaşındaki benim çocuk bunu beğendi :P
K
keremec
3 ay (2212 mesaj)
Youtube sağolsun ders çalışmak için giriyorum soba tanıtım videosu izlerken buluyorum kendimi.
M
Mellkor
3 ay (2832 mesaj)
İzlemedik birşey kalmaz artık geceleri