Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Youtube uygulamasına videolar arasında ekranı kaydırarak gezinme özelliği geliyor

U
ugur7seven Konu Sahibi
geçen yıl (2558 mesaj)

Youtube uygulaması videonun bölümlerini hızlı bir şekilde ileri veya geri almak için ekrana çift tıklama gibi hareket kontrollerini destekliyor. Ancak TechCrunch'ın ortaya çıkan yeni bir raporuna göre bu hareket kontrolleri yeni güncellemeyle beraber daha da genişleyecek.

 


Videoda kaldığınız yer hatırlanacak


Önümüzdeki hafta yeni özelliklerin geleceğini doğrulayan Youtube, artık kullanıcılara ekranı kaydırarak videoların arasında gezinti yapabilmesine imkan verecek. Ekranı sola veya sağa kaydırdığınızda Youtube'un size önereceği videoya pratik bir şekilde geçiş yapabileceksiniz.


Eklenecek bir diğer yenilik ise kaydırma sırasında, o an izlediğiniz videoda nerede kaldığınızın hatırlanma özelliği olacak. Bu yeni özellik, kaydırma özelliği ile ilişkilendirilecek ve kullanıcılar kaldıkları sahneyi arama derdine girişmeden videolar arasında gezebilecekler. Yapılacak yeni güncellemenin tam tarihi ise henüz belli değil.

  youtube vanced varken kim ne yapsın bu özelliği😂😂😂
Yoruma Git
1cskndlgr - geçen yıl +7

İ
isakoc
geçen yıl (275 mesaj)
Güzel olmuş. Böylece bazı alışılagelmiş kişilerin videoları yerine arka planda kalmış kişilerin videoları da izlenme imkanına kavuşur. En azından onlara faydası olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


F
fuckulteli
geçen yıl (5173 mesaj)
Rastgele gelecek bir video için kaydırmayı tercih etmem. Youtube a sürpriz video izlemek için girmiyorum. Özellikle, tıklamayıp açmadığım videolar oluyor.
1
1cskndlgr
geçen yıl (29 mesaj)
youtube vanced varken kim ne yapsın bu özelliği😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >


Y
yorumculuklar
geçen yıl (805 mesaj)
YouTube mobil uygulaması gerçekten çok kötü ve temel özellikleri eksik, video bittiğinde yatay ekranda beğen/beğenme, yorum yapma düğmelerinin gelmesi lazım ki sosyal bir platform olarak içeriklere geri bildirimi kolay bir şekilde yapabilelim. Daha bunun gibi basit ama kullanışı etkileyen bir çok özellik eksik.
M
MetalWave
geçen yıl (4021 mesaj)
2.5 yaşındaki benim çocuk bunu beğendi :P
K
keremec
geçen yıl (2682 mesaj)
Youtube sağolsun ders çalışmak için giriyorum soba tanıtım videosu izlerken buluyorum kendimi.
M
Mellkor
geçen yıl (2833 mesaj)
İzlemedik birşey kalmaz artık geceleriDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.