Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
YouTube bir anda gelen iş ,oyun (sponsorluk) teklifi

E erhanturkoglu Konu Sahibi
5 ay (68 mesaj)
Herkese selam benim 4K aboneli ve açılalı daha Max 6 ay olmuş bir hesabım var. Para kazanma için son 100 saatim kaldı yani anlayacağınız kanalım küçük bir kitleye hitap ediyor ve bu kadar kısa bir sürede bana teklif gelmesi garibime gitti açıkçası geçen gün bir mail geldi mail ekte druryor bir iş teklifi ancak biliyorsunuz bu denli tekliflerden bazıları adal kanalına olan şey gibi uygulamayı indirtip tüm bilgileri çalıyor. Sizlerden de ricam bu konu hakkında bilgisi olan birinin bana yardımcı olması. (mail güvenilir mi vs) fotoğrafı dosya T.C.'ye yükledim kusura bakmayın.

neva.troyer@email.cz

00:16 (15 saat önce)Alıcı: ben.

Hello, ı am the advertising Manager of the Game "we are football". We noticed your Channel and would like to purchase an advertisement in your video. You will need to play a match and read the text prepared by us. If ı am interested, ı am waiting for your reply.


Bu da yazının kendisi.

Dosya T.C.
https://dosya.co/t8w0jtcbh0ew/Ekran_Alıntısı.PNG.html
W Webesen
4 ay (14 mesaj)
Güvrnilir değil. Sil< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.