Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
0
Cevap
93
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yine yeniden WoW, [H] guild arayan veteranlar

Q
qvx Konu Sahibi
4 yıl (276 mesaj)
Merhaba,

Biz 3 eski arkadaş filmin etkisiyle, uzun bir aradan sonra oyuna geri döndük. Şu anda legion'da progress için semi-casual guild arıyoruz . Yeterince kişi olursa kendimiz de kurabiliriz.

Kor’gall / Bloodfeather / Executus / Burning Steppes / Shattered Hand server grubundayız. Bizim gibi yeni öğreniyor olabilirsiniz; bazı serverları grup yapmışlar artık aynı serverda gibi oynanabiliyor, aynı guild'de, trade vs herşey normal şekilde. Bizim karakterler Shattered Hand'de. Başka server'da normalde yeniden başlamak ta problem değil (instant 100 boost ile) ama her birimizin 2'şer 3'er uzun emek verilmiş, meslek vs. lvl 100 karakterlerimiz var. Tank, dps, healer her rolde oynuyoruz. Yaşlar 30+ çoluk çocuklu olduğumuzdan eskisi gibi hardcore raid yapamayız ama yavaş yavaş content temizleyecek grup arıyoruz. Bonuslar için şimdilik rastgele bir social guild'e girdik.

Battletag: Titan#1236DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.