Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
159
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yine Bir Kız Konusu Yine Ben Bıktınız Ama Yardımlarınızı Esirgemeyin :(

K
Karbens Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
Merhaba arkadaşlar,

2 Yıllık bir ilişkim var.Başlar da çok güzeldi.Şöyle özetlemek gerekirse toplamda 3 tane büyük hata yaptım.

1=Bir kız vardı hoşlanmıştım eskiden tanıdığım ilk zamanlar böyle düşünmemiştim sonra birlikte takılmaya başladık sonra onun arkadaşları derken çok samimi olduk ve bir de baktım kardeş gibiyiz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor artık hiç o gözle bakmıyordum daha sonra bundan hoşladığım dönem birine anlatmıştım kız arkadaşım bu mesajları gördü ve 1. sarsılma gerçekleşti.

2=Bunu atlattık(Tabi o kızlarla hiç görüşmedim tekrar) derken bir olay daha patlak verdi ayrıldık daha sonra benim arkadaşlarım çevremde oldular hep bu kız salak bu kız mal diyip durdular aptal kafam ağzımı açıp diyemedim bişey bu nasıl sevgi kardeşim dediğinizi duyar gibiyim kız bunları bildiği halde tekrar barıştı benle 2. sarsılma.

3=Yüzüne karşı ufacık bi sebepten yalan söyledim(Mesaj hakkım olmadığını iddia ettim)Var deseydim hiç bir şey olmayacaktı ne kadar saçma dimi hastalığım da bu.YALAN SÖYLEMEK!Bıktığım durum da bu zaten

4=Ve son olay uzak yerlerdeyiz(İzmir-İstanbul) Bana güvendi tam yoluna girdi her şey unuttu geçmişi derken tabi arada söylediğim yalanlar tekrar ortaya çıktı ki hiç bir şey yok hiç bir kızla konuşmama tahammül edemez hale geldi o eski arkadaşlarımla da erkek olanlar dahi yani(bir kaçı 11 yıllık arkadaşım) ve şuan her şeyi mahvettin tripleriyle karşı karşıyayım seviyorum ama yaptıklarım belki öküzlük belki şerefsizlik.

Tekrarlamayacağıma söz versem de inanmaz inanamaz çünkü bir kez sarsıldı ama bu kızın hayatını ben mahvettim ben toparlamak istiyorum ve yardımlarınızı bekliyorum ayrılalım dediğim an konu değişiyor ayrılmak istemiyor yani oysa ki ben ayrılsın istiyorum tekrar üzmekten korkuyorum.

OKUYAN GÖZLERİNİZ DERT GÖRMESİN YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.İYİ FORUMLAR...
K
Karbens Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
Lütfen yardım
O
Offret
7 yıl (549 mesaj)

K
Karbens Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
Biraz uzun ama yardıma ihtiyacım var lütfen
K
Karbens Konu Sahibi
7 yıl (13 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Offret

Bu kadar hatadan sonra tek yapacağın

< Resime gitmek için tıklayın >
quote:

Orijinalden alıntı: Altın Orda

Bu kadar hatadan sonra tek yapacağın

< Resime gitmek için tıklayın >

Mobilden giriyorum ama ciddi şeyler bekliyorum gerçektenDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.