Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
11
Cevap
90
Tıklama
0
Öne Çıkarma
YGS/LYS Mezun dershane

B Bayburtlu Konu Sahibi
6 yıl (3772 mesaj)
Alternatiflerim Sınav ve Uğur dershaneleri.Son yıllarda giden arkadaşlar görüşlerini belirtirlerse sevinirim.Tm ciyim mezuna kaldım.Bunları göz önünde bulundurarak cevaplarsanız sevinirim.
T thehappyone
6 yıl (613 mesaj)
uğura gitmeni şiddetle tavsiye etmem, benim bulunduğum şubenin öğretmenleri çok iyi olsalar da merkez kesinlikle sorunlu. kitaplarımız ygs'ye 1 ay kala gelmişti ve bu sorun diğer şubelerde de yaşandı. olur olmaz şeylerden gereksiz derecede para alıyorlar ve disiplin diğerlerine göre çok az. fen bilimlerini veya finali öneririm. sıkar diyebilirsin ama bu işi başarmak için sıkılmak ve disiplin gerekiyor. ve uğurda seninle ilgilenen öğretmen sayısı çok çok az olucak (bunu şubede alanımda 1. olan birisi olarak söylüyorum, iyi de olsan kötü de olsan ilgisizler)< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

B Bayburtlu Konu Sahibi
6 yıl (3772 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: thehappyone

uğura gitmeni şiddetle tavsiye etmem, benim bulunduğum şubenin öğretmenleri çok iyi olsalar da merkez kesinlikle sorunlu. kitaplarımız ygs'ye 1 ay kala gelmişti ve bu sorun diğer şubelerde de yaşandı. olur olmaz şeylerden gereksiz derecede para alıyorlar ve disiplin diğerlerine göre çok az. fen bilimlerini veya finali öneririm. sıkar diyebilirsin ama bu işi başarmak için sıkılmak ve disiplin gerekiyor. ve uğurda seninle ilgilenen öğretmen sayısı çok çok az olucak (bunu şubede alanımda 1. olan birisi olarak söylüyorum, iyi de olsan kötü de olsan ilgisizler)

uğur la konuştuğumda kaynak biz vermiyoruz .siz temin edeceksiniz.sadece yaprak test dağıtıyoruz dedi.ve yaptıkları denemeler ücretliymiş diye duydum.
S stabiliter
6 yıl (28 mesaj)
Uğurun fiyatı kaç lira hocam , kaynak yok , deneme yok ne işe yarar ?

3000-4000 lira para alıyorlar...< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 2 cevap geldi.

H Hedef202300
6 yıl (429 mesaj)
Fen bilimlerini tavsiye ederim bende mezunum oaraya yazildım< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 3 cevap geldi.

B Bayburtlu Konu Sahibi
6 yıl (3772 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: stabiliter

Uğurun fiyatı kaç lira hocam , kaynak yok , deneme yok ne işe yarar ?

3000-4000 lira para alıyorlar...

Uğur 2750 istiyor.Birde konustugumuz mudur yardimcisi fiyatlar artacak 3-5 gune mudurun talimati var diye afedersiniz çingene pazarligi gibi bizi sıkıştırmaya çalıştı hemen kayıt yapalım diye acele ettirdi.Hiç hoşuma gitmedi o olay.

Sınav 3500 . Kaynaklarla beraber aşşagı yukarı aynı paraya geliyor.Birde ayda bir yeni kitap verip konu ilerlemesine göre onu bitirttiriyolarlarmış.Bana daha cazip geldi.Denemelerde ücretsiz.Saatleride daha uygun bana.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


B Bayburtlu Konu Sahibi
6 yıl (3772 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: hedefsınıföğretmenliği

Fen bilimlerini tavsiye ederim bende mezunum oaraya yazildım

Fen bilimlerinin bana yakın şubesi yok hocam
M meseletıp
6 yıl (79 mesaj)
fen bilimleri mezun sıvanı oldumu


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @hedefsınıföğretmenliği

H Hodin44
6 yıl (91 mesaj)
Hocam bir mühendis birde öğretmen tanıdığım sınav mı final mi diyince finali cevabı verdi< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H Hedef202300
6 yıl (429 mesaj)
Eylulun ilk haftasi olucakmış< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @meseletıp

B Bayburtlu Konu Sahibi
6 yıl (3772 mesaj)

4 480mrt
6 yıl (1913 mesaj)
Mecidiyeköy sınavdan mezun oldum 2 sene evvel. Memnundum. Tavsiye ederim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.