Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yerli otomobil TOGG’da sürpriz istifa

E ehmet04 Konu Sahibi
3 ay (150 mesaj)
TOGG (Türkiye'nin Otomobili Girişimi Grubu Sanayi ve Ticaret A.Ş.) içerisinden beklenmeyen bir istifa haberi geldi. BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, TOGG yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Sancak'ın yerine gelecek kişi ise Bülent Denkdemir oldu.

Ethem Sancak yerine Bülent Denkdemir getirildi

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak'ın istifasının ardından, yerine BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir'in gelmesine oy birliği ile karar verildi. Denkdemir'in görevi devralması ise Sancak'ın görev süresini tamamlamasıyla gerçekleşecek. TOGG bünyesindeki görevinden istifa eden Ethem Sancak yerine gelen yeni isim hakkında da detaylar merak konusu oldu. Peki Bülent Denkdemir kim?

Bülent Denkdemir kimdir?

Denkdemir; Sabancı Üniversitesi'nden, Yönetim Yüksek Lisans (MBA) programından mezun oldu. Mezun olmasından önce 2001 yılında, yüksek lisansının 2. senesinde, ilaç dağıtım şirketi Hedef Alliance Holding'de bir proje hazırladı. Mezuniyeti sonrasında da Hedef Alliance'ta işe başladı. 2002 yılında ise Denkdemir, aynı şirkette iş geliştirme direktörlüğü görevine yükseldi. İlerleyen yıllarda da şirket içerisinde terfi basamaklarını bir bir tırmanan iş insanı, 2005 yılında Holding Genel Müdür Vekili oldu. Aynı zamanda, kendisi hala Hedef Alliance şirketinin Türkiye Faaliyetlerinden Sorumlu İcra Başkanı olarak görevini sürdürüyor. Denkdemir, aynı zamanda Ethem Sancak görev süresini tamamladığında TOGG'da da görev alacak.
E ehmet04 Konu Sahibi
3 ay (150 mesaj)
Biliyorsunuz daha önce Beş babayiğit den biri olan karsanın çekilmesinin ardından şimdide bmc yönetim kurulu başkanı ethem sancak da togg dan istifa etti ama neden


Bu mesaja 1 cevap geldi.

W wehrmacht
3 ay (5933 mesaj)
@ussaki hıı ne dedin babayiğitler bedava fabrika hazır ürün verip dlet garantisiyle satamayınca çekiliyor hep
Bu mesajda bahsedilenler: @ussaki

L lazer__
3 ay (1846 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: ehmet04

Biliyorsunuz daha önce Beş babayiğit den biri olan karsanın çekilmesinin ardından şimdide bmc yönetim kurulu başkanı ethem sancak da togg dan istifa etti ama neden
Dij güjler
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 30 Aralık 2020; 11:56:14 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.